Nowy karnet bojowy Call of Duty: Warzone zawiera dodatki do broni typu pay-to-win


Wraz z pierwszym sezonem Call of Duty: Vanguard, który pojawił się w Call of Duty: Warzone, był to fantastyczny tydzień dla strzelanki. Aktualizacja zawierała nową przepustkę bojową, playlisty specyficzne dla Vanguard, system Richochet Anti-Cheat oraz zupełnie nową mapę Caldera. Jednak wszystkie te dodatki zostały przyćmione przez skargi graczy.

Głównym sprawcą tych skarg był „Space Issue”, plan broni MP-40 w nowej przepustce bojowej. Jednak broń nie jest głównym problemem. Gracze są w rzeczywistości bardziej sfrustrowani trafnie nazwanym dodatkiem „Vital”. Przedmiotowy dodatek zwiększa rozmiar obszaru trafienia krytycznego podczas strzelania do wrogów. Dlatego możliwe jest czerpanie korzyści ze strzałów w głowę podczas lądowania strzałów w górną część klatki piersiowej.

Jednak problemy z balansem to nie jedyne problemy. Plan „Space Issue”, który zawiera dodatek „Vital”, jest dostępny tylko wtedy, gdy kupisz przepustkę bojową i osiągniesz poziom 45. Jeśli więc nie jesteś zainteresowany wydawaniem pieniędzy, będziesz w niekorzystnej sytuacji dla graczy, którzy z niego korzystają. wariant MP-40.

Teraz twórcy Call of Duty dodający niezbalansowaną broń i załączniki do swoich gier zdarzyli się już wcześniej. Możesz cofnąć się do remasteru oryginalnego Modern Warfare, w którym wprowadzono obezwładnionego BOS14 poprzez mikrotransakcje. Gracze, którzy jako pierwsi kupili tę broń, mieli dość dużą przewagę nad graczami, którzy tego nie zrobili. Jednak gdy BOS14 był powszechny wśród graczy, którzy zdobyli go poprzez progresję, został załatany, powołując się na równoważenie.

Ten trend pojawiał się raz po raz w związku z dodawaniem broni do Call of Duty. Twórcy pozwalają bawić się graczom, którzy kupili broń, a następnie pozornie łatają broń, gdy gracze, którzy jej nie kupili, zdobywają ją. „Problem kosmiczny” wprowadza zupełnie nową zmarszczkę, ponieważ broń trzeba kupić i nie można jej zdobyć w trakcie postępów w Call of Duty: Vanguard. Dlatego możemy się zastanawiać, czy twórcy i wydawca Call of Duty, Activision, przeszli do umieszczania całej obezwładnionej broni i załączników za płatnymi ścianami, czy też jest to odstające.

Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=93A7AB2E238E471D840934FB7B426B94&url=https%3A%2F%2Fwww.gamepur.com%2Fnews%2Fcall-of-duty-warzones-new-battle-pass-has-pay-to-win-weapon-attachments&c=16091254475094143457&mkt=fr-fr