Nowe zabezpieczenia przed oszustwami w Warzone: oszuści pozbawieni spadochronu!

Nowe środki zapobiegające oszustwom w Call of Duty

Chociaż większość fanów Call of Duty wyczekuje premiery Modern Warfare 3, zespół programistów CoD ogłosił aktualizacje swoich środków zapobiegających oszustwom RICOCHET i ujawnił nowe strategie łagodzące. zabawa” dla Warzone.

W opublikowanym wczoraj (9 listopada) wpisie na blogu ujawniono najnowszą „oczywistą” sztuczkę oszukującą, która nazywa się „Splat”. System ten dosłownie i szybko usuwa zweryfikowanych cheaterów z gier w mgnieniu oka.

„Dzięki Splatowi, jeśli zostanie wykryty oszust, możemy losowo i dla zabawy dezaktywować jego spadochron, wysyłając go po wysłaniu na ziemię” – czytamy w poście na blogu.

„Ale co, jeśli zostaną złapani po rozmieszczeniu? Cóż, Splat może również dostosować prędkość gracza, wykonując skok wzwyż na odległość 3000 metrów, i natychmiast go eliminując. To jedna z wielu nowych sztuczek, które opracowaliśmy – i porozmawiamy o niej więcej w przyszłości. »

Wpis na blogu zapewnia również graczy, że tego zabawnego rozwiązania nie można uruchomić w przypadku nikogo, kto nie został zweryfikowany jako oszust. Nie można go aktywować przez pomyłkę lub po raportach graczy.

„Chociaż fajnie jest denerwować oszustów, którym uda się dostać do gier, naszym celem jest całkowite uniemożliwienie im zbliżenia się do meczu” – kontynuuje artykuł. „Zapobieganie jest kluczem do ciągłej ewolucji RICOCHET: Anti-Cheat. »

Należy zauważyć, że w artykule nie określono, czy te najnowsze środki zostaną uwzględnione w Modern Warfare 3. W tej najnowszej strzelance FPS osoby oszukujące w trybie wieloosobowym mogą spodziewać się istniejących wcześniej środków łagodzących, takich jak „kamuflaż” (który uniemożliwia oszustom przed widokiem przeciwników) i „Tarcza Obrażeń” (która blokuje obrażenia krytyczne zadawane przez oszustów, czyniąc ich podatnymi na ataki innych graczy).

Szukasz niesamowitych zniżek na gry? Koniecznie sprawdź nasze zestawienie najlepszych ofert gier wideo na Czarny piątek, a także nasze centrum ofert gier na Czarny piątek, gdzie znajdziesz jeszcze więcej świetnych ofert.

Źródło: www.bing.com