Nowe ustawienie ułatwień dostępu, które pojawi się w Modern Warfare 2 i Warzone 2, może po prostu uratować twój wzrok późno w nocy


Błysk huku.

Te dwa słowa budzą przerażenie w sercach graczy na całym świecie, zwłaszcza graczy Call of Duty: Modern Warfare 2 gdzie przedmiot taktyczny do rzucania jest szczególnie potężny. Ale jest jeszcze bardziej szkodliwy dla graczy, którzy mają wrażliwość na światło.

Na szczęście nowe ustawienie ułatwień dostępu pojawi się w jutrzejszej aktualizacji Reloaded drugiego sezonu dla MW2 i Wstrefa 2 ma na uwadze tych graczy dzięki nowemu ustawieniu o nazwie Inverted Flash.

Jak widać na powyższym filmie opublikowanym przez PC Dorsz Deweloper Beenox, ustawienie odwróci oślepiający efekt białego światła granatów błyskowych, zamiast tego zmieni ekrany na czarne przed przywróceniem wzroku gracza, aby zakończyć efekt.

Jest to ogromna zmiana w ułatwieniach dostępu dla graczy wrażliwych na światło, na przykład tych, którzy mogą cierpieć na epilepsję lub mieć skłonność do napadów padaczkowych. Ta zmiana może potencjalnie spowodować MW2 I Strefa wojny 2 grywalna dla wielu graczy, którzy uniknęli gry z powodu granatów błyskowych.

Prawdopodobnie będzie to popularne ustawienie dla graczy niezależnie od problemów zdrowotnych, biorąc pod uwagę, jak silne są granaty hukowo-błyskowe MW2. Są tak silni, że zostali wyrzuceni z gry Call of Duty Zestaw zasad rywalizacji League.

Każdy gracz FPS grał późno w nocy przy wyłączonych światłach tylko po to, by zostać obrażonym błyskiem i cały salon rozświetlił się jak Dzień Niepodległości. To ustawienie może to w dużym stopniu zniweczyć.

Aktualizacja Reaktywacja sezonu drugiego wchodzi w życie MW2 jutro o 12:00 czasu polskiego.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=641111bf19264ff9907fa600062e4e6b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fa-new-accessibility-setting-coming-to-modern-warfare-2-and-warzone-2-may-just-save-your-vision-late-at-night&c=5262781784907061276&mkt=fr-fr