Nowe skórki do Fallouta x Call of Duty: udostępnione graczom

Wyciekły informacje na temat nadchodzącej współpracy pomiędzy Call of Duty: Modern Warfare 3, Warzone i Falloutem i jak dotąd reakcja nie była zbyt pozytywna. Zastanawiamy się, ile razy Activision będzie przebierać Kapitana Price’a, zanim zostawi go w spokoju. Choć o wycieku wspomniano krótko w kilku zakątkach Internetu, jedno z pierwszych oficjalnych potwierdzeń nadeszło od CharlieIntel, który napisał o tym na Twitterze, stwierdzając po prostu, że kilka skórek współpracujących „wyciekło poprzez pliki gry”. Oprócz tego było też coś, co wyglądało na promocyjny obrazek przedstawiający Soapa, Ducha, Kapitana Price’a i Gaza, wszyscy w swoich zwykłych strojach, ale ubrani w niebiesko-złote kombinezony techniczne Vault. Och, Ghost trzyma także broń ze skórką inspirowaną Falloutem.

Wykorzystaj szaleństwo Fallouta

Jasne jest, że Activision chce wykorzystać cały szum wokół Fallouta. Po udanym serialu telewizyjnym, który zwiększył liczbę graczy w Fallout 76 i Fallout 4, wielu graczy powraca na pustkowia, ciesząc się postapokalipsą. Nie jest niczym niezwykłym współpraca w Call of Duty. W ciągu ostatniego miesiąca nawiązaliśmy wiele partnerstw, jak na przykład pakiety personalizacyjne Gundam Tracer, które pozwalają graczom na samodzielne przebieranie się, a także dawna współpraca z The Boys i Nicki Minaj wydany w zeszłym roku.

Kontrastowe reakcje graczy

Nie musi to jednak oznaczać, że gracze będą podekscytowani widokiem swoich ulubionych postaci z Call of Duty ubranych w obcisłe niebieskie kombinezony. Jeden z graczy odpowiedział na post CharlieIntel, mówiąc: „Jak można przegapić taką współpracę? Te skiny wyglądają okropnie. » Kilku innych wskazało, że chciałoby przynajmniej zobaczyć skórkę do pancerza wspomaganego, a nawet zbroję strażnika z Fallout: New Vegas.

Jest to jednak niepotwierdzony wyciek, może to nie być wersja ostateczna, a skórkom mogą towarzyszyć dodatkowe elementy. Biorąc pod uwagę, że Activision umieściło już skórki Warhammer 40k Space Marine w Warzone kilka miesięcy temu, dodanie czegoś w rodzaju pancerza wspomaganego nie powinno być zbyt trudne. Ale bez dalszych informacji na temat tego, co nadejdzie, będziemy musieli po prostu poczekać i trzymać kciuki.

Bądź na bieżąco z najważniejszymi historiami i najlepszymi ofertami wybranymi przez zespół PC Gamer.

Źródło: www.bing.com