Nowa meta: AR przyćmiewa M13B, mówi ekspert Warzone JGOD

Niedawna aktualizacja balansu broni Reloaded w sezonie 5 Warzone 2 wstrząsnęła metą gry. YouTuber i ekspert Warzone, JGOD, ujawnili nowy karabin szturmowy AR, który teraz dominuje na dużym dystansie i który przewyższa popularny M13B.

Kastov 762, niezbędny AR

Po tym, jak Cronen Squall dominował w Warzone 2 przez co najmniej dwa sezony, twórcy postanowili znacząco osłabić tę broń aktualizacją z 6 września. Dzięki temu inna broń, taka jak M13B i Kastov 762, zyskała popularność i zajęła pozycję w meta grze.

Pomimo rosnącej popularności M13B od czasu ostatnich aktualizacji balansu broni, popularny twórca zawartości i ekspert Warzone JGOD ujawnia, że ​​Kastov 762 jest jedną z najlepszych opcji w grze pod względem „uniwersalnego” dużego zasięgu broni.

Wybór JGOD-a

YouTuber tłumaczy swój brak zainteresowania M13B stwierdzając, że „to niezawodna broń”, ale osobiście jej nie lubi, bo uważa, że ​​„broń powinna mieć magazynek na 80 nabojów”, aby zwiększyć możliwości jej wykonania jego główną bronią jako broń szybkostrzelna.

Zaleca natomiast użycie karabinu szturmowego Kastov 762, podkreślając, że „mocną stroną tej broni jest jej szybkie przeładowanie”. Następnie wykorzystuje dobrze znaną technikę przeładowania wieloma nabojami, co pozwala na szybsze przeładowanie. To sprawia, że ​​Kastov 762 jest bardziej niż realną opcją dla meta dalekiego zasięgu.

Najlepsze wyposażenie dla Kastova 762 od JGOD

Jeśli chcesz zdominować swoich wrogów z dużej odległości w Warzone 2, oto zalecane przez JGOD najlepsze wyposażenie dla Kastova 762 w sezonie 5 Reloaded:

– Kufa: ZLR Talon 5
– Lufa: Lufa KAS-10 584MM
– Pod lufą: FTAC Ripper 56
– Optyka: AIM OP-V4
– Magazynek: 40 naboi Mag

To wszystko, co należy wiedzieć o najlepszym wyposażeniu Kastova 762 na daleki zasięg według JGOD. Będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, czy gracze będą nadal używać tej broni po aktualizacji z 6 września, co może ugruntować jej miejsce w meta grze.

Jeśli zastanawiasz się, jakiej innej broni mógłbyś użyć w grze, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych broniach w Warzone 2 lub wszystkimi nowymi broniami Reloaded Sezonu 5, które możesz odblokować za darmo w grze.

Źródło: www.charlieintel.com