Nowa mapa na Pacyfik w Call of Duty Warzone ma datę premiery


Nowa mapa Pacyfik do Call of Duty: Warzone zadebiutuje 2 grudnia, niecały miesiąc po premierze Call of Duty: Vanguard 5 listopada.

Activision opublikowało w czwartek nową mapę drogową Call of Duty, określającą ważne daty, które położą podwaliny pod przeniesienie graczy z Verdansk na piaszczyste wybrzeża Caldery. Ujawniono również kilka nowych zdjęć Caldery.

Wszystko jest ułożone w kolosalnym Call of Duty blog, ale oto najważniejsze informacje, które musisz znać.

Zrzuty ekranu z mapy drogowej Call of Duty: Vanguard

28 października (konsola) i 2 listopada (PC): Rozpoczyna się wstępne ładowanie Call of Duty: Vanguard. Jeśli obawiasz się, że Twój dysk twardy zadławi się kolejną instalacją Call of Duty, dobrą wiadomością jest to, że Vanguard będzie od 30% do 50% mniejszy niż rozmiary instalacji poprzednich gier. Nadal brzmi jednak jak dobry kawałek miejsca do przechowywania.

5 listopada: Call of Duty: Vanguard startuje na konsolach i PC. Obejmuje to tryby kampanii, gry wieloosobowej i zombie. Wtedy też Nowy program zapobiegający oszustwom Call of Duty na poziomie jądra „Ricochet” rozpocznie implementację po stronie serwera. Wdrożenie Ricochet w Warzone rozpocznie się 2 grudnia.

5 listopada do 2 grudnia: Przedsezon w Vanguard. Obejmuje to nową mapę Straży Przedniej 17 listopada.

18 listopada: Rozpoczyna się wydarzenie Call of Duty: Warzone’s Operation: Flashback. Jest to opisywane jako ograniczone czasowo wydarzenie „bisowe”, które świętuje 18 miesięcy służby Verdansk. Gracze mogą zdobyć unikalny emblemat za sam udział i animowaną wizytówkę za wygranie meczu.

24 listopada: Możesz odblokować „sekrety Pacyfiku” i zdobyć informacje na temat mapy Caldera, wykonując wyzwania wieloosobowe Warzone i Vanguard.

30 listopada i 1 grudnia: Wydarzenie „Ostatnie godziny Verdanska”. Activision drażni wydarzenie, mówiąc „bomby odlatują”, co sugeruje, że zobaczymy dość destrukcyjne wytarcie łupków, zanim Caldera ożyje. Biorąc pod uwagę, że już raz zniszczyli Verdansk, można się zastanawiać, o ile większe mogą być bomby.

2 grudnia: Call of Duty Season One rozpoczyna się w Vanguard i Warzone. Gracze Vanguard otrzymają dostęp do nowych map dla wielu graczy, 24 godziny wyłącznego dostępu do Warzone, a Warzone uruchamia nową mapę na Pacyfiku Caldera. Gracze będą mogli również kupić nową przepustkę bojową i otrzymać dwie darmowe „funkcjonalne” bronie.

Zrzuty ekranu z trybu wieloosobowego Call of Duty: Vanguard

Vanguard doczeka się także pewnej integracji w Call of Duty: Black Ops i na odwrót. Wszyscy operatorzy i karty telefoniczne z Black Ops Cold War i Modern Warfare zostaną przeniesione do Warzone, w tym postępy krzyżowe i sezonowy prestiż.

Niektóre bronie z Black Ops i Modern Warfare zostaną zintegrowane z niektórymi playlistami Warzone. Obecnie obejmuje to playlisty Rebirth Island, takie jak Resurgence i Mini Royales, a także zwykłe tryby Battle Royale i Plunder. Wszystkie ponad 150 broni odblokowanych w poprzednich sezonach będzie również integrować się z Warzone Pacific.

Ujawniono również grupę nowych zdjęć mapy Caldera Warzone Pacific. Sprawdź poniższą galerię, aby przyjrzeć się górzystym wyżynom i piaszczystym głębinom, które odwiedzimy podczas naszej następnej wygranej w Battle Royale. Activision twierdzi, że będzie zawierało ponad 200 interesujących miejsc, które gracze mogą odkryć.

Zrzuty ekranu mapy Call of Duty: Warzone Pacific Caldera

Nie zapomnij zapoznać się z naszą obszerną zapowiedzią Call of Duty: Vanguard. Niedawno zajrzeliśmy za kulisy kampanii Vanguard, a także przyjrzeliśmy się, jak kompozytor God of War Bear McCreary wnosi swój charakterystyczny styl muzyczny do strzelanin Call of Duty.Source : https://www.ign.com/articles/call-of-duty-warzone-pacific-map-release-date