Nowa broń Warzone pokonuje metatypy dzięki „fenomenalnemu” TTK

Nowa zabójcza broń w sezonie 2 Warzone

Podczas drugiego sezonu Warzone ekspert CoD, WhosImmortal, ujawnił nową broń TTK (czas zabijania) daleki zasięg, który jest niezbędny do przetrwania i dotarcia do końca gry.

Aktualizacja Warzone z sezonu 2 przyniosła poważną zmianę w meta grze, wprowadzając nowe bronie, takie jak BP50 i RAM-9, a także wprowadzając wzmocnienia i redukcje. To spowodowało, że gracze desperacko próbowali dowiedzieć się, jaka broń jest najlepsza dla Urzykstanu i rankingowego Odrodzenia.

Większość graczy skłaniała się ku SVA 545 ze względu na jego wszechstronność, podczas gdy ulepszenie XRK Stalker uczyniło z niego najlepszy karabin snajperski.

MTZ-762: najbardziej zabójcza broń w sezonie 2 Warzone

Jedną z broni, która została przeoczona, jest karabin MTZ-762. WhosImmortal namawiał fanów, aby spróbowali, po tym, jak wielu jego rywali zostało osłabionych. Na swoim kanale YouTube kamerzysta stwierdził, że MTZ-762 to najbardziej śmiercionośna broń w drugim sezonie Warzone. Przewyższa wszystkich konkurentów pod względem TTKzarówno na krótkim, jak i długim dystansie.

MTZ-762 posiada TTK fenomenalny na bliskim dystansie, przewyższający wszystkich konkurentów. Ale na dużym dystansie jest naprawdę świetny. Po lekkim osłabieniu obrażeń do około 19 metrów, od 31 metrów wzwyż po raz kolejny przewyższa innych konkurentów, zabijając prawie 50 ms szybciej niż wszystko inne.

WhosImmortal udostępnił najlepszą wersję MTZ-762 dla sezonu 2 Warzone:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7

Beczka: Lufa MTZ Clinch Pro

Podlufa: Ciężki uchwyt wspierający Bruena

Czasopismo: 30-okrągły magazynek

Magazyn: Zapasy EXF w zamknięciu

Zauważył kilka drobnych wad, zwłaszcza 30-nabojowy magazynek, ale wierzy, że ten karabin z nawiązką rekompensuje to szybkością, z jaką może pokonać w pełni opancerzonego wroga.

„Ta broń całkowicie się topi” – dodał WhosImmortal. „Jak widzieliście, to bestia i jedna z moich ulubionych nowych broni w sezonie 2”.

Jeśli więc szukasz nowej broni dalekiego zasięgu w drugim sezonie Warzone, karabin bojowy MTZ-762 może być dla Ciebie. Poświęć także czas na odkrycie najlepszych pistoletów maszynowych, które można z nim sparować.

Źródło: www.charlieintel.com