Nowa łatka dla Call of Duty: Warzone 2 i Nowoczesnej wojny 2 – zmiany, błędy, bronie (Polish)

Nowa łatka dla Call of Duty: Warzone 2 i Nowoczesna wojna 2

Call of Duty to jedna z największych franczyz wszechczasów, która zyskała miano dobrze naoliwionej maszyny. Chociaż nie zawsze jest to idealne, oczekuje się pewnego poziomu spójności, a studia, które za tym stoją, często wypuszczają łatki, aby pomóc w usuwaniu problemów. Najnowsza łatka dla Call of Duty: Warzone 2 i Nowoczesnej wojny 2 jest już dostępna do przeczytania i zawiera wiele zmian w grze.

Bronie

Patch równoważy niektóre bronie, takie jak bardzo potężne pistolety akimbo, z którymi biegali ludzie. Zmniejsza obrażenia pancerza i dodaje minimalne obrażenia pancerza dla wielu rodzajów broni, takich jak GS Magna, Oblężenie FTAC, X13 Automatyczne itp.

Usunięte błędy

W łatce zostało usuniętych wiele błędów, takich jak brak aktywności graczy w meczach, brakujące efekty wizualne schematu toksycznego, migotanie ekranu podczas sprawdzania schematów broni, zawieszanie się klienta itp.

Operacje specjalne

Usunięto błędy, które umożliwiały graczom generowanie śmiercionośnego wyposażenia znacznie szybciej niż zamierzano, poprzez wielokrotne zakładanie pakietów profitów, które zawierały profit Uzupełnianie zapasów.

Strefa wojny 2.0

Battle Royale

Usunięto błędy, które umożliwiały wyeliminowanym członkom drużyny otrzymywanie SR za samodzielne eliminowanie wrogów przez żywych członków drużyny, brak śledzenia asyst na tablicy wyników, niekwalifikującym się graczom korzystanie z funkcji szukania drużyny itp.

Strefa zdemilitaryzowana

Usunięto błędy, które uniemożliwiały prawidłowe śledzenie misji Frakcji Białego Lotosu polegającej na „Podniesieniu 1 broni w rozmieszczeniu”, upuszczanie niektórych przedmiotów nagradzało nadmierne skrócenie czasu odnowienia i PD oraz powodowało powrót darmowych graczy do przedniego menu podczas próby przejrzenia zakładki misji frakcji koronnej.

Źródło: ComicBook.com