Ninja wyjaśnia, dlaczego rzucił „spoconą” Warzone po premierze Caldery


Opublikowany: 2022-10-21T11:09:42

Zaktualizowano: 2022-10-21T11:09:50

Gigant streamingowy Tyler „Ninja” Blevins ujawnił, dlaczego opuścił Warzone wkrótce po uruchomieniu mapy Battle Royale Caldera, twierdząc, że jest to „stara wiadomość” i stała się bardzo „spocona”.

Prawie wszyscy członkowie społeczności gier wideo znają Ninja, byłego zawodowca Halo, który stał się gigantem streamingowym wraz z eksplozją Fortnite.

Od tego czasu stał się bardziej urozmaiconym streamerem, ale nadal znajduje się na szczycie listy najchętniej obserwowanych twórców na Twitchu z ogromnym marginesem.

Jednak jednym z fanów tytułu, który nie widzi już gry Belvins, jest Warzone, pomimo znacznego czasu, który spędził w Verdansk wraz z TimTheTatmanem, CouRage i innymi.

Ninja wyjaśnia, dlaczego przestał streamować „spocony” Warzone

W podcastie z 19 października z byłą gwiazdą NFL, Patem McAfee, Ninja zagłębił się w swoje odejście od Warzone i dlaczego nie trzymał się tego, ponieważ ma Fortnite.

Wyjaśnił, że jego miłość do gry zmalała po tym, jak „fenomenalny” Verdansk został zamieniony, a gra stała się bardziej spocona.

„Kocham obu [Warzone and Fortnite],” powiedział. „Dla mnie Warzone teraz po prostu nie wzbudza mojego zainteresowania. Jest bardzo spocony i stary. To stare wieści. Jedynym problemem związanym z CoD jest to, że co roku zmieniają gry”.

Znacznik czasu: 15:30

Następnie zasugerował, że chciałby, aby CoD pozostał dłużej z oryginalnym Warzone i Verdansk: „Nawet jeśli mają absolutny hit, taki jak ostatni Warzone. Chodź, po prostu zaktualizuj grę, kontynuuj wypychanie aktualizacji. Gra była absolutnie fenomenalna, mapa, która niedawno pojawiła się, była świetna, ale czy teraz to Caldera?”

Kiedy rozmowa przeszła na Warzone 2.0, Ninja wyjaśnił, że uważa, że ​​jest „przyzwoity” i ma „potencjał”, ale są problemy, które programiści muszą rozwiązać przed premierą 16 listopada.

Mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach zobaczymy, jak wraca do Battle Royale Call of Duty.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6352b42477eb41b0bdad067b237ab40d&url=https%3A%2F%2Fwww.dexerto.com%2Fcall-of-duty%2Fninja-explains-why-he-quit-sweaty-warzone-after-caldera-launch-1964660%2F&c=5688601809158185709&mkt=fr-fr