Ninja nadal woli Apex i Fortnite od Warzone, ale Warzone 2 może go odzyskać, jeśli zmieni te rzeczy


Pomimo tego, że jest znany przede wszystkim jako Fortnite gracz, Tyler „Ninja” Blevins przyznał, że lubi grać Strefa wojny też – ale nie na tyle, by utrzymać go w uzależnieniu na dłuższą metę.

To jest powód, dla którego gwiazda Twitcha i YouTube’a woli grać Fortnite i nawet Legendy Apex ponad tym.

To, co go najbardziej zniechęca, to nie mapy ani broń, na co narzekali inni streamerzy. Zamiast tego jest to spocona natura lobby i graczy.

Obraz za pośrednictwem Activision

„Kocham jedno i drugie, ale to znaczy dla mnie Strefa wojny teraz po prostu nie wzbudza mojego zainteresowania” – powiedział podczas odcinka The Pat McAfee Show 20 października. „Jest po prostu bardzo spocony i stary. To jedna rzecz, która jest problemem z CoD. Co roku zmieniają gry, nawet jeśli mają absolutny hit, taki jak ostatni Strefa wojny”.

To jednak nie jedyny problem gwiazdy Twitcha.

Ważną rolę odgrywa również fakt, że nie ma trybu rankingowego. Ninja powiedział, że powstrzymuje go na konkurencyjnym poziomie w porównaniu do Wierzchołek oraz Fortnite, co jest dla niego ważne.

„System rankingowy zapewnia mnóstwo rozrywki” – powiedział. „Zazwyczaj gry, które mają solidny system rankingowy, to te, które działają dobrze i mają długą żywotność”. Wskazał na Wierzchołek jako doskonały przykład, upieranie się, że wciąż „wyskakuje”, ponieważ twórcy ciągle poprawiają system rankingowy.

„Tego właśnie szukam, kiedy gram w grę wideo” – powiedział.

Mimo to odmówił wykluczenia powrotu do… Strefa wojenna 2. „Jest przyzwoity. Ma potencjał, człowieku, ale zobaczymy – powiedział. Będzie to ogromna zmiana w stosunku do swojego poprzednika, a jeśli spełni oczekiwania, może go odzyskać – z trybem rankingowym lub bez niego.

Strefa wojny 2 wypadnie 16 listopada, kilka tygodni później Modern Warfare 2 28 października.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63562b1df08c44dd9f93921b57f083df&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fninja-still-prefers-apex-and-fortnite-over-warzone-but-warzone-2-could-win-him-back-if-it-changes-these-things&c=539309921996875672&mkt=fr-fr