Nieumyślnie wzmocnione boty AI terroryzujące strefę DMZ zostały osłabione, ale problem może nadal wpływać na Warzone 2


Panowanie terroru superpotężnych botów AI w Al Mazrah dobiegło końca strefa zdemilitaryzowana po Call of Duty: Modern Warfare 2 aktualizacja w połowie sezonu pierwszego sezonu przypadkowo podniosła podstawowy poziom trudności wszystkich walczących AI. Ale obezwładnione boty AI Strefa wojny 2 wydają się być nadal powszechnym problemem.

Jedna z wyróżniających się cech obu Strefa wojny 2 oraz strefa zdemilitaryzowana jest włączenie twierdz, fortec kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, które obiecują nagrody wysokiego poziomu dla graczy, którzy pokonają walczących wewnątrz AI. Ale Strefa wojny 2 gracze mieli trochę zbyt duże trudności z przejmowaniem twierdz, więc sztuczna inteligencja miała zostać osłabiona w „Przeładowanej łatce sezonu 01”.

Podczas gdy liczba twierdz została zwiększona z trzech do pięciu, walczący AI wewnątrz mieli uzyskać 26-procentową redukcję obrażeń i 50-procentową redukcję liczby. Dodatkowo zwiększono czas między falami wzmocnień, a liczbę jednostek na falę zmniejszono o 30 procent. Ale to nie do końca tak się stało.

W jakiś sposób jedna ze zmian wprowadzonych w aktualizacji nieumyślnie spowodowała, że ​​podstawowi bojownicy AI strefa zdemilitaryzowana uzyskując ogromny wzrost mocy, włączając boty strefa zdemilitaryzowana w niepowstrzymane maszyny do zabijania. I z bojownikami AI bardziej obecnymi w poprzek strefa zdemilitaryzowana w porównaniu do Strefa wojny 2, problem miał poważny wpływ na zdolność graczy do osiągnięcia czegokolwiek. Jednak od 16 grudnia Raven Software twierdzi, że wydało poprawkę rozwiązującą ten problem.

Ale problem trudności bota AI może nie zostać całkowicie rozwiązany. Niektórzy gracze wyrazili swoją frustrację, że kombatanci AI są zbyt wymagający. Jednym z najgłośniejszych krytyków był streamer TimTheTatman, który w zeszłym tygodniu opublikował film mówiący, że boty „zabijają Strefa wojny 2”. A zaledwie wczoraj udostępnił powyższy klip z gry w duecie z Cloakzym, która dobiegała końca, z rąk bota z celownikiem laserowym, który zbłądził bardzo daleko od twierdzy.

Nie tylko Tim jest sfrustrowany. W odpowiedziach na jego klip, były zawodowy gracz Crimsix powiedział Dorsz „To, że MOŻESZ coś zrobić, nie oznacza, że ​​MUSISZ”. FaZe Jev kpiąco powiedział, że gracze powinni mieć możliwość obserwowania sztucznej inteligencji, ponieważ zapewniają one „10-krotnie lepszą rozgrywkę, którą otrzymujemy regularnie”.

Bardziej szokujące jest to, że wczorajszy klip Tima jest w jakiś sposób nerfami łatki po Reloaded. Jeśli Call of Duty nie chce przegrać Strefa wojny 2 gracze sfrustrowani liczbą przypadków śmierci z powodu botów mogą potrzebować kolejnego osłabienia.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639d22c73f1f487e9e5ddb42a0697798&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fsuperpowered-ai-bots-dmz-nerfed-issue-might-still-be-affecting-warzone-2&c=900799428461132961&mkt=fr-fr