Nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia do Warzone

Warzone może wkrótce przywrócić Wyspę Odrodzenia.

Nieuchronny powrót Wyspy Odrodzenia w Call of Duty: Warzone

Wygląda na to, że Call of Duty: Warzone ma przywrócić Wyspę Rebirth w najbliższej przyszłości. Call of Duty to jedna z największych marek rozrywkowych, która w ostatnich latach stale się rozwija, zwłaszcza dzięki darmowemu spin-offowi Call of Duty: Warzone. Gra cieszyła się ogromną popularnością wśród fanów serii, ale posłużyła także jako wstęp do głównej serii. To prawdziwy fenomen, a Call of Duty znacznie zwiększyło swój zasięg, wychodząc poza typowy gatunek Battle Royale. Tryby takie jak Odrodzenie dodały emocji i podtrzymały dynamikę graczy. Jedna z najbardziej lubianych map w grze pojawiła się wkrótce po premierze Warzone i była znana jako Wyspa Rebirth – mała mapa zaprojektowana specjalnie w celu zachęcania do szybkiej akcji i krótszych gier.

Znaki ogłaszają powrót Wyspy Odrodzenia

Niestety, Wyspy Odrodzenia już od jakiegoś czasu nie ma, gdyż Warzone przeszło wiele zmian. Gracze od dawna mieli nadzieję na powrót tej mapy, ponieważ stała się ona ulubioną mapą fanów ze względu na szybką akcję w zwarciu, a obecnie nie ma nic podobnego. Call of Duty: Warzone 2, które ukaże się w 2022 roku, wprowadziło kilka zmian w formule. Gracze nie byli zachwyceni wieloma z tych zmian i Raven Software ciężko pracowało, aby je naprawić. Od tego czasu potwierdzili, że mapy takie jak Rebirth Island powrócą, ale nie wiemy dokładnie, kiedy to nastąpi. Jednak nowy znak sugeruje, że może to nastąpić nieuchronnie. Dataminerzy odkryli wzmianki o tym, że Wyspa Odrodzenia będzie częścią Sezonu 3, który rozpoczął się na początku tego tygodnia. Możliwe, że pojawi się podczas aktualizacji śródsezonowej, prawdopodobnie około połowy marca.

Nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu

W tym sezonie dodano także Fortune’s Keep, ale Rebirth Island planowano na później, aby stopniowo dostarczać zawartość dla Warzone. Na razie nie mamy pojęcia, kiedy Rebirth Island powróci, ponieważ Activision nie wydało jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie.

Źródło: komiks.com