Niedoceniany pistolet maszynowy Warzone 2, aby przewyższyć eksperta od roszczeń Fenneca


Według eksperta Warzone 2, przeoczony pistolet maszynowy może potencjalnie przejąć Fennec jako króla meta bliskiego zasięgu.


Poza aktualizacją Reloaded z sezonu 1, która zapewniła wzmocnienia i osłabienia broni, gracze Warzone 2 nie otrzymali żadnych większych zmian w broni. Z tego powodu meta była raczej statyczna w trakcie sezonu 1.

RPK i Fennec to od pewnego czasu dwie najpopularniejsze bronie, jeśli chodzi odpowiednio o użyteczność dalekiego i bliskiego zasięgu. Pomimo braku wzmocnień i osłabień Warzone 2, ekspert ujawnił, że TAQ-V jest w rzeczywistości lepszy niż RPK.

Ekspert, o którym mowa, IceManIsaac, kontynuował głębokie zanurzenie się w broń Warzone 2 i ujawnił, że tron ​​Fenneca również może być atakowany. Ekspert od statystyk twierdzi, że meta bliskiego zasięgu wkrótce zmieni się z Fennec na Lachmann Sub.

Rzućmy okiem na analizę YouTubera, a także jego zalecane wyposażenie Lachmann Sub.

Wyposażenie dodatkowe IceManIsaac Warzone 2 Lachmann

  • Beczka: L38 Falcon 266 mm (+0,18 funta, +0,23 cala)
  • Laser: VLK LZR 7mw
  • Zbiory: Zapas fabryczny Recoil-56 (-1,16 uncji, -1,86 cala)
  • Podlufa: Ananas VX (+0,49 uncji, -0,27 cala)
  • Magazyn: 50 okrągłych bębnów

Słabe obrażenia zadawane przez fenneka na statystykę magazynka oznaczają, że gracze muszą być niewiarygodnie celni, aby był on bardzo skuteczny. Pozostaje najlepszą bronią, ale IceManIsaac postanowił odkryć pistolet maszynowy, który mógłby z nim konkurować w Warzone 2.

Ekspert ujawnił, że wielu profesjonalistów przechodzi na Lachmann Sub, znany również jako MP5. Wyjaśnia to z 50 okrągłych bębnówzadajecie „znacznie większe obrażenia na magazynek”, co pozwala na uzyskanie większej liczby upadków niż w przypadku Fenka.

The Ananas VX oraz Zapas fabryczny Recoil-56 łączą się, aby Lachmann Sub był znacznie łatwiejszy w obsłudze niż dziki Fennec. A później VLK LZR 7mw oraz L38 Sokół 266mm zapewnia znaczne zwiększenie prędkości poruszania się, szybkości celowania w dół i prędkości sprintu do strzału.

Ma również większą prędkość pocisku, co sprawia, że ​​łódź podwodna Lachmann przypomina „hitscan” poza bardzo bliskim zasięgiem, w którym Fennec się rozwija.

IceManIsaac przyznaje, że „Fenek wygra z bliska”, ale różnica jest na tyle nieistotna, że ​​uzasadnia użycie MP5, który jest bardziej wyrozumiały. Ostatecznie Sub Lachmann sprawia wrażenie, jakby uderzał o wiele bardziej konsekwentnie niż Fennec, „co czasem sprawia wrażenie, jakby dostawało się duchy”.


Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź, jak JGOD ujawnił najlepszą optykę do użycia w Warzone 2, lub dowiedz się, czy Warzone 1 nadal będzie można grać w 2023 roku.

Źródło obrazu: ActivisionŹródło : https://www.charlieintel.com/underrated-warzone-2-smg-to-surpass-fennec-claims-expert/221139/