Niedoceniany LKM Warzone dominuje w rankingach K/D Verdansk


Gracze Warzone nieustannie zmieniają broń, której używają, aby znaleźć najlepszą w obecnej meta. Podczas gdy wielu AR ma tendencję do dominacji w grze, jest nowy top dog, który znajduje się na szczycie list przebojów K/D i jest to MG 82.

Aktualizacja Season 5 Reloaded wprowadziła do gry wiele różnych zmian w uzbrojeniu, które pod pewnymi względami wstrząsnęły metą.

Większość graczy stara się zbudować ekwipunek z działami o niskim odrzucie i dużą ilością pocisków. Mimo że AR od razu przychodzą na myśl, zawsze istnieją inne realne opcje.

Z nową metą przy każdej aktualizacji, rzeczy na pewno się zmienią, ale jest pewien LMG wspinający się w tabeli liderów, który zaskakuje wielu ludzi.

Aktywacja

MG 82 udowadnia, że ​​jest niesamowitą bronią w Warzone.

Warzone MG 82 to najwyższe działo K/D

Podczas gdy wiele osób wypróbowało w tym sezonie nową broń, aby zrozumieć meta, wydaje się, że jedna broń rządzi ulicami Verdansk.

W chwili pisania tego tekstu, według WZRanked, MG 82 ma najwyższy K/D w całym Warzone z 1,51. Chociaż 1,51 może wydawać się niskie, jest wygodnie najlepszą ze wszystkich broni w grze.

Najlepsze wyposażenie MG 82
Aktywacja / Treyarch

Ta konstrukcja MG 82 jest w stanie zadać poważne obrażenia.

To prawie 0,50 wzrost w K/D w stosunku do zeszłego miesiąca, czyli przed aktualizacją Season 5 Reloaded.

Mimo że ta broń ma wysokie współczynniki K/D, wciąż zajmuje dość niską pozycję pod względem popularności. Obecnie zajmuje 24 miejsce na 86 głównych broni w Warzone.

Gracze tacy jak JoeWo zaczęli używać tej broni w Iron Trials dzięki ograniczonemu odrzutowi i dużym magazynkom.

Następnym razem, gdy wpadniesz do Verdansk, dobrym pomysłem może być wypróbowanie tego LKM-u i sprawdzenie, czy możesz podnieść jego K/D (i swoje).Source : https://www.dexerto.com/call-of-duty/underrated-warzone-lmg-is-dominating-verdansks-k-d-leaderboards-1661616/