Niedoceniana broń z MW2 oferuje niesamowity TTK po sekretnym wzmocnieniu w MW3 Warzone Sezon 1 Reloaded

Nieoczekiwana nowa meta broń w Call of Duty: Warzone

W miarę ewolucji meta Urzikstanu, niedoceniana broń MW2 ma rekordowo długi czas reakcji po sekretnym wzmocnieniu w pierwszym sezonie MW3 Warzone Reloaded. Przez długi czas broń w Call of Duty: Modern Warfare 2 nie miała realnego wpływu na meta Warzone w erze Call of Duty: Modern Warfare 3. Jednak najnowszy patch w sezonie 1 Reloaded z Call of Duty: Warzone wstrząsnął metą dalekiego zasięgu po ostatecznym osłabieniu MTZ Interceptor. W rezultacie zarówno profesjonalni, jak i zwykli gracze szukali kolejnej najlepszej opcji.

Ujawnienie niedocenianej broni

Chociaż większość graczy skłania się ku RAM-7 w kategorii karabinów szturmowych, istnieje inny karabin szturmowy, który działa niesamowicie dobrze i nie jest to ten, którego się spodziewałeś.

W swoim najnowszym filmie na YouTube twórca treści Warzone, Luke „Metaphor” Canning, ujawnił, że niedoceniany karabin szturmowy STB 556 MW2 ma niesamowity czas reakcji po tajnym ulepszeniu w pierwszym sezonie Warzone Reloaded. „Nawet nie będę was okłamywać” – powiedział. „Szczerze myślałem, że tylko M13 i ISO 9 mm były jedyną dobrą bronią w MW2, jednak ta broń uderza mocno. »

Metafora mówi dalej: „Nie pamiętam ani jednej sytuacji, w której przegrałem pojedynek tą bronią i tak naprawdę była to wina tej broni”. » Obejrzyj film na YouTube, aby zobaczyć pełną rozgrywkę, w tym „niesamowite zabójstwa” za pomocą STB 556.

Najlepsze meta wyposażenie dla STB 556

Oto najlepsze meta wyposażenie dla STB 556 w MW3 Warzone Sezon 1 Reloaded, pod redakcją Metaphor. Jeśli szukasz najlepszego pistoletu maszynowego do sparowania z STB 556 na Urzykstanie, wypróbuj tę wersję AMR9 po niedawnym osłabieniu WSP Swarm.

Źródło: www.dbltap.com