niech | Czy Warzone 2.0 naprawdę może dodać tryb rankingowy?


Docierają do nas coraz bardziej zachęcające wieści.

Nie jest tajemnicą, że fani Warzone od lat błagają deweloperów o jedną, całkiem dużą rzecz. A to nic innego jak tryb rankingowy. Tę opcję znajdziemy w niemal wszystkich konkurencyjnych grach typu battle royale, mówmy o Apex Legends, Fortnite czy nieistniejącym niedawno PUBG.

Tryb rankingowy byłby idealny dla bardziej konkurencyjnych graczy, którzy chcą walczyć z użytkownikami na podobnym poziomie. Fajnie jest mieć znacznie słabszych przeciwników poza półfunkcjonalnym SBMM i zabijać ich bezlitośnie, ale nawet to może się po pewnym czasie znudzić. To pytanie padło na głuchych w oryginalnym kliencie Warzone, ale w przypadku Warzone 2.0 pojawiło się ostatnio kilka iskier nadziei.

Co obecnie wiemy o trybie rankingowym Warzone 2.0?

Czy będzie tryb rankingowy?

Podczas wydarzenia Call of Duty Next, które odbyło się w połowie września, zabrali głos twórcy. Jeden ze starszych pracowników Infinity Ward ujawnił, że dyskusje na temat mniejszych poziomów, bardziej zaawansowanych anty-cheatów i trybu rankingowego już trwają. Obiecywali wówczas, że gracze będą mogli otrzymać więcej informacji w nadchodzących miesiącach.

Na tej podstawie można się domyślić, że tryb rankingowy rzeczywiście jest planowany. W Modern Warfare II sezon 2 może to wprowadzić do gry, ale w przypadku Warzone nie mamy tak konkretnych informacji. Przed COD Next twórcy już w marcu 2022 roku wprowadzili tryb rankingowy, co dodatkowo rozbudza nadzieje graczy.

Kiedy możesz przyjechać?

Jak pisaliśmy powyżej, nie ma na to dokładnej odpowiedzi. W tej chwili nie ma żadnych odniesień nawet w plikach, więc jest bardzo prawdopodobne, że nie będziemy musieli czekać do sezonu 2 Reloaded lub sezonu 3. Aktualizacja sezonu 2 Reloaded zaplanowana jest na początek marca, natomiast sezon 3 może się rozpocząć w kwietniu. Niczego jednak nie możemy wykluczyć, wystarczy pomyśleć o doniesieniach z ostatnich kilku dni na nowym torze.

Jak to możliwe?

W przeszłości programiści dość sprytnie wykorzystywali wewnętrzne statystyki. Tryb rankingowy najprawdopodobniej będzie oparty na trybach Iron Trials i Titanium Trials. To nie przypadek, że inżynierowie Activision i Raven Software testowali je już w ostatnich miesiącach. Opinie były dość zachęcające, zwiększone HP i wolniejsza regeneracja pomogły w grze.

Znacznie większy nacisk położono na indywidualne umiejętności, programiści nie zostawili rozwoju i postępu ślepemu łutowi szczęścia. Wycieki z Modern Warfare II obejmują system rang od „Brązowego” do „Irridescent”, istnieje duża szansa, że ​​Warzone 2.0 również to przyjmie. Do czasu oficjalnej zapowiedzi oczywiście nadal warto traktować powyższe informacje z należytą ostrożnością, ale pewne jest, że mamy znacznie większe szanse na tryb rankingowy niż w przypadku poprzedniego klienta.

Czy broń w Warzone 2 naprawdę zabija szybciej niż w starym kliencie?

Źródło : https://www.world-today-news.com/let-can-warzone-2-0-really-add-a-ranked-mode/