NICKMERCS: Apex to „trudny tryb” w porównaniu do Fortnite, Warzone


To wszystko miłość między królem battle royale Nicholasem „NICKMERCS” Kolcheffem a Legendy Apex. Gwiazda Twitcha powiedziała, że ​​jest w nim wiele do polubienia, zwłaszcza w porównaniu z Warzone.

Nie oznacza to jednak, że myśli, że to spacer po parku. Wręcz przeciwnie: po zastanowieniu się nad tym podczas transmisji 23 sierpnia powiedział, że jest to znacznie trudniejsze niż Fortnite oraz Strefa wojny.

Obraz za pośrednictwem Respawn Entertainment

„Call of Duty ma na sobie koła treningowe, człowieku. Każdy może wskoczyć na CoD i zagrać w TDM, w gry publiczne lub w cokolwiek innego i zdobyć trochę zabójstw i gówna. Wierzchołek nie jest w ten sposób. To naprawdę cholernie trudne!” twierdziła gwiazda Twitcha.

Doświadczony gracz strzelanek z perspektywy pierwszej osoby powiedział, że bliski rywal Battle Royale, Fortnite, jest podobny w tym sensie, że trzyma gracza za ręce.

„Zawsze możesz skakać, kucać, chodzić i srać” – dodał.

Oferta franczyzowa Respawn Wierzchołekz drugiej strony, jest według niego inną bestią i znacznie trudniejszą do opanowania. “Wierzchołek tak nie jest” – oświadczył.

„Aby nawet zabić, musisz to rozerwać, człowieku. Mówię ci!”

NICKMERCS użył siebie jako przykładu. Pomimo tego, że jest jednym z najbardziej doświadczonych streamerów Twitcha, jeśli chodzi o granie w strzelanki FPS, powiedział, że jest „tak zły” w Wierzchołek kiedy po raz pierwszy zaczął.

Mimo że było to „zawstydzające”, przebrnął przez grę po grze, aż poprawił się, a teraz jest wystarczająco dobry, aby zostać zaproszonym do turniejów na poziomie profesjonalnym z elitarnymi graczami.

Dowódca MFAM uważa, że ​​kluczem do szybkiej poprawy jest agresywna gra i zachęcał fanów do tego samego. Filozofia Nicka jest tym, że jesteś bardziej agresywny Wierzchołektym szybciej przyzwyczaisz się do trudnych sytuacji.

Legendy Bangalore Apex
Obraz za pośrednictwem Respawn Entertainment

Zajęło to NICKMERCS trochę czasu Wierzchołek temu. Przez długi czas opierał się szumowi, ale w końcu ustąpił po tym, jak coraz bardziej był sfrustrowany Zewem obowiązku franczyzy i cieszy się, że w końcu zdecydował się na ten krok.

„Cieszę się, że branża i gry są [how] oni… popchnęli mnie, żebym spróbował i naprawdę go odkleił” – powiedział. „Ponieważ nie zrobiłbym tego, gdyby nie było w ten sposób.”Źródło : https://dotesports.com/apex-legends/news/nickmercs-apex-really-hard-compared-to-fortnite-warzone