Napraw niedziałającą społeczność, nie widzę znajomych w Warzone 2 i MW2


Jeśli nie widzisz znajomych w pierwszym sezonie Warzone 2, prawdopodobnie masz do czynienia z błędem społecznościowym. Call of Duty Warzone 2 wreszcie jest tutaj, ku uciesze setek tysięcy fanów na całym świecie. Jednak błąd „Społeczność nie działa” prawdopodobnie irytuje teraz wielu z was. Niemniej jednak, jeśli szukasz tymczasowego rozwiązania, mamy coś dla Ciebie! Oto jak naprawić błąd „Społeczność nie działa”, jeśli nie widzisz znajomych w Warzone 2.

Naprawiono błąd społecznościowy Warzone 2, rozwiązanie problemu z brakiem znajomych

Jak naprawić błąd niedziałającej społeczności w Warzone 2

Nadchodzi Call of Duty Warzone 2! I niestety, ale nieco oczekiwany, pojawił się z dużą ilością problemów podczas premiery. Jeden z takich problemów jest związany z listami znajomych graczy i funkcjami społecznościowymi w grze. Mianowicie od początku pierwszego sezonu Modern Warfare 2 wielu graczy zgłasza, że ​​nie widzi swoich znajomych w grze. „Dosłownie nie mogę otworzyć menu moich znajomych ani nic. Za każdym razem, gdy próbuję, przenosi mnie z powrotem do głównego menu” — mówi Fluids na platformie Steam. Jeśli cierpisz na ten sam błąd społecznościowy w Warzone 2, oto jak go ominąć.

Jedno z rozwiązań błędu „nie można otworzyć karty społecznościowej” w Warzone 2 i Modern Warfare 2 jest udostępniane przez użytkownika Steam o imieniu Francis. „Kliknij zestaw słuchawkowy w prawym górnym rogu i utwórz kanał, a następnie zaproś tam znajomych, to na razie rozwiązanie” – napisał na forach Steam.

Więc masz to, jeśli masz błąd społecznościowy, utwórz kanał głosowy i zaproś znajomych za pośrednictwem tego menu. Mamy nadzieję, że powinno to naprawić błąd „Social not work” w Warzone 2 i Modern Warfare 2 Season 1. Jeśli znasz inne rozwiązania tego problemu, podziel się nimi w sekcji komentarzy!Źródło : https://www.gosunoob.com/cod-warzone-2/fix-social-not-working-cant-see-friends/