Napraw błąd Travis-Rilea na MW3 i Warzone | Wyjaśnienie kodu błędu Travis-Rilea – Dot Esports

Travis-Rilea, koszmar Modern Warfare 3 i Warzone

W Modern Warfare 3 powraca wiele ulubionych przez fanów postaci, takich jak Kapitan Price i Duch. Ale jedną postacią, której nikt nie chciał ponownie widzieć, jest błąd Travisa-Rilei. Ten irytujący błąd, który pozornie pojawia się, gdy tylko nadejdzie czas rozpoczęcia gry w Call of Duty z drużyną, powraca ze zdwojoną siłą w MW3 i niestety wydaje się, że pozostanie. Ale czym jest Travis-Rilea i jak możemy go rozwiązać? Oto wszystko, co wiemy o błędzie Travisa-Rilei w MW3.

Kim jest Travis-Rilea w MW3 i Warzone?

Travis-Rilea to nazwa błędu połączenia w grach Call of Duty, co oznacza, że ​​wystąpił problem z połączeniem z serwerami gry.Problem może leżeć po Twojej stronie, ale prawdopodobnie jest związany z MW3 lub Warzone serwery. Ten błąd występuje dość często, zwłaszcza wśród graczy wersji MW3 i Warzone na PC, a także często wśród graczy grających na Steamie. Wydaje się, że pojawia się codziennie mniej więcej o tej samej porze, zwykle podczas konserwacji serwera Steam, a także o innych porach tygodnia. Konserwacja serwera Steam zwykle odbywa się we wtorki między 15:00 a 18:00, więc jeśli w tym czasie widzisz błąd Travis-Rilea, prawdopodobnie jest to przyczyną.

Jak naprawić błąd Travis-Rilea w MW3 i Warzone

Chociaż błąd Travisa-Rilei jest zwykle powiązany z serwerami CoD, jest kilka rzeczy, które możesz spróbować rozwiązać po swojemu. Oto kilka praktycznych wskazówek:

Uruchom ponownie grę: Pierwszym krokiem, który należy podjąć, gdy masz problemy z grą, jest ponowne uruchomienie gry.To zaskakująco rozwiązuje wiele pojawiających się problemów.

Sprawdź i zresetuj połączenie internetowe: Jak twoje połączenie internetowe? Jeśli poza tym Twoje połączenie jest w porządku, a jedynym problemem jest CoD, prawdopodobnie nie masz na to wpływu. Ponieważ jednak Travis-Rilea to błąd połączenia, może to mieć coś wspólnego z Twoim Internetem. Zresetuj modem i sprawdź, czy dostawca usług internetowych nie ma problemów.

Sprawdź, czy błąd jest powszechny: Jeśli błąd powoduje problemy dla wielu graczy, prawdopodobnie nie jest to problem po Twojej stronie. Sprawdź stronę społecznościową @CODUpdates lub wyszukaj „Travis-Rilea” w witrynach takich jak Twitter/X, aby sprawdzić, czy inni mają ten sam problem co Ty. Możesz także wyszukiwać serwery na wybranej platformie (PC, PlayStation, Xbox), aby sprawdzić, czy mogą występować problemy z tymi usługami online.

Czekać : Jest prawdopodobne, że błąd Travisa-Rilei jest krótkotrwałą czkawką i wkrótce zostanie rozwiązany. Poczekaj chwilę, napij się lub wyjdź na chwilę i wróć za chwilę, aby sprawdzić, czy błąd został rozwiązany i możesz grać ponownie.

Źródło: www.bing.com