Największy zły Warzone powraca w Modern Warfare 3 Zombies: wszystko wolno

Powrót klasycznych złoczyńców do Call of Duty trwa wraz z nadchodzącym pojawieniem się Viktora Zachajewa w Modern Warfare 3. Zachajew to wielki zły z nowej historii Zombie, który po raz pierwszy będzie częścią gry w serii Modern Warfare.

Nieoczekiwany powrót

Zachajew nie odegrał większej roli w grach Modern Warfare, ale plansza fabularna Call of Duty zdecydowała się sprowadzić go z powrotem w filmie kończącym w Warzone, który miał prowadzić do Modern Warfare 2 (ale nie odegrał głównej roli rolę w grach Modern Warfare). Pod koniec tej scenki przerywnikowej Zachajew zostaje wrzucony do głębokiej studni i słychać jego krzyk podczas upadku. Nawet kapitan Price myślał, że ta jesień go zabije.

Zombie w akcji

Ale zasady Gwiezdnych Wojen wydają się tu obowiązywać, ponieważ Zachajew powraca, choć nieco przerażony, aby wywołać epidemię zombie i rozpocząć historię Zombie w Modern Warfare 3. Niedawno wydany zwiastun kinowy przygotowuje grunt pod tryb Zombie powinno to przyciągnąć długoletnich graczy.

Aetherium jest tutaj wybranym czynnikiem wirusowym, rozproszonym przez Zachajewa, zamieniającym wszystkich wokół niego w zombie.

Nowy tryb gry

Tryb Zombie w Modern Warfare 3 będzie rozgrywany na dużej mapie i będzie połączeniem trybu Outbreak z Black Ops Cold War i strefy DMZ. Sześć czteroosobowych drużyn dokona infiltracji, osiągnie różne cele i ucieknie. Klasyczne elementy Zombie, takie jak możliwość ulepszania broni, tajemnicze skrzynki itp., powrócą.

Tryb Zombie w Modern Warfare został opracowany przez Treyarch. Mamy nadzieję, że październikowe wydarzenie ujawniające tryb wieloosobowy Modern Warfare 3 będzie zawierało także rozgrywkę i szczegóły dotyczące trybu Zombie.

Modern Warfare 3 ukaże się 10 listopada na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Źródło: www.bing.com