Najszybszy sposób na egzekucję w Warzone 2


Dla tych, którzy cierpią z powodu zabójstw w Warzone 2, lepiej jest użyć Dead Silence, aby zbliżyć się do niechętnego wroga, znaleźć obozującego gracza i zakraść się do niego lub granatów ogłuszających, aby przebiec przez plecy operatora.

W ramach zadania o szacunek (rei) gracze muszą zabić 3 ofensywnych graczy podczas Warzone 2.

Chociaż inny szlak wyzwań Roninów jest niemożliwy, nie można opuścić tego wroga.

Jednak gdy grasz normalnie i masz szczęście, istnieje kilka wskazówek i sztuczek, których możesz użyć, aby znaleźć zabójstwa egzekucyjne bez większego wysiłku.

Zabicie w strefie działań wojennych to jeden z najlepszych sposobów egzekucji.

 • Użyj Dead Silence, aby dostać się w taki sam sposób, jak nieświadomi wrogowie.
  • Dead Silence to rzadki drop, ale znalezienie go będzie znacznie łatwiejsze do przeżycia. Po aktywowaniu Dead Silence możesz uciekać z linii wroga, nie słysząc niczego. Zdejmij im broń i pędź do obalenia w zwarciu.
 • Pomińcie Camping Players mimo wszystko!
  • Najlepszym celem sabotażysty jest gracz, który nie lubi ruszać się z pracy. Jeśli zostałeś zabity przez kogoś, kto obozuje na dachu lub w strategicznym miejscu, postaraj się wrócić na jego miejsce. Proszę wziąć pod uwagę, że pachute brzmi dobrze. Raczej powstrzymaj się i podejdź do łatwego wykonania spadochronu.
 • Wieże zapaśnicze z granatami ogłuszającymi z tarczami bojowymi.
  • To nie sprawi, że będziesz najpopularniejszym graczem w Warzone 2. Jednak dzięki granatom ogłuszającym w twoim ekwipunku możesz sprawić, że wrogowie staną się trudniejsi, gdy będziesz za nimi biegać. Jeśli wolisz zdecydować się na Riot Shield, w każdym razie możesz skorzystać na szybszym usunięciu ogłuszenia.
 • Tryb odrodzenia
  • W ten sam sposób, chociaż na Al-Romach jest więcej obozowiczów, masz prawo iść i zabijać wrogów za pomocą tali, lepiej będzie ci na wyspie Ashika. Mapy są bardziej gorączkowe i szybsze niż te, które dają ci możliwość zmiany, nawet jeśli nie są tego świadomi.

Jakie są egzekucje w czasie II wojny światowej?

EXAMEN, zwane także ruchami kończącymi, to specjalne nokauty, które można wykonać za pomocą przycisku walki wręcz i bezpośrednio za wrogami.

Powtórzenie egzekucji usunie przeciwnika natychmiast po zakończeniu animacji ruchu kończącego.

Jeśli egzekucja zostanie przerwana przez zabicie atakującego, przeciągany operator przeżyje. Obaj gracze są nadal podatni na atak, gdy wykorzystywany jest ruch kończący.

Czy egzekucje liczą się w grupie Pregames (repre-game)?

Nie, jak osobiście przetestował Gaming Intel, zabójstwa egzekucyjne z lobby przed grą Warzone 2 nie liczą się do poziomu takiego jak Path of the Ronin.

Jest to prawdopodobnie spowodowane obawami wielu graczy, gdy zaczyna się gra. Tak więc wiele darmowych, łatwych gier prowadzi do wielu nieudanych zadań.

Niestety lobby przed meczem nie mogą być wykorzystane do szybkiego zabójstwa egzekucyjnego w War Zone 2 po grach. Jeśli jednak posiadasz Modern Warfare 2, istnieje o wiele łatwiejszy sposób na zabicie mnie i drobnych operatorów w trakcie torowania sobie drogi do wyzwania Ronin.Źródło : https://game-news24.com/2023/03/04/fastest-way-to-get-the-execution-in-warzone-2/