Najskuteczniejsza broń Warzone według WhosImmortal

Call of Duty: Warzone 2.0: Najlepsza broń

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jako kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, gra wprowadziła nowe bronie i mapy, zapewniając fanom gatunku odświeżone wrażenia z gry.

Uzbrojenie Warzone 2.0

Call of Duty: Warzone 2.0 ma teraz 22 karabiny szturmowe, które zostały dodane wraz z aktualizacją sezonu 1. Ale niektóre szczególne karabiny szturmowe z pewnością pomogą w eliminowaniu twoich celów. Możliwe jest ulepszenie tej broni za pomocą akcesoriów w celu uzyskania lepszej wydajności. Wielu graczy twierdzi, że Holger 556 jest najlepszym karabinem szturmowym, ale w grze są inne karabiny, które radzą sobie znacznie lepiej z określonymi dodatkami.

Najlepsze karabiny szturmowe

Ram-7: Czy jest lepszy od 556 Holgera?
RAM-7 ma najszybszy czas zabijania (TTK) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby broń była jeszcze lepsza, niezbędne są dodatki takie jak kompensator STER45 Skyfury, ciężka lufa XRK Coremark 40 i Corio Eagleseye 2.5x.

Po intensywnej praktyce broń ta staje się potężna w eliminowaniu wrogów.

PL 5.56
FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. Dzięki takim osprzętom, jak tłumik ognia VT-7 Spiritfire, lufa długolufowa 600 mm FR i Corio Eagleseye 2,5x, możesz zwiększyć zasięg obrażeń, prędkość pocisku, kontrolę odrzutu i precyzję celowania.

Pomimo zmniejszenia jego mocy w aktualizacji z 14 grudnia, wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

SVA 545
Dzięki dużej szybkostrzelności w połączeniu z małym odrzutem, SVA 545 jest potężny. Dzięki odpowiednim dodatkom ta broń staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa dodatków, aby zwiększyć zasięg, celność i kontrolę odrzutu tej broni.

To wyposażenie sprawia, że ​​broń jest znacznie lepsza.

M13B
M13B jest również bardzo popularny wśród graczy. Dzięki odpowiednim osprzętom, takim jak kompensator Skyfury STER45, ciężka lufa XRK Coremark 40 i Corio Eagleseye 2,5x, broń ta jest potężna na polu bitwy.

Dzięki lepszej mobilności na duże odległości dzięki tym akcesoriom, Twoi wrogowie będą mieli trudności z przeciwstawieniem się Tobie.

Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?
Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze.W tym wyposażeniu nacisk położony jest na kontrolę odrzutu, zasięg i celność. Niektórzy mogą powiedzieć, że takie wyposażenie poświęca mobilność i zwrotność, ale biorąc pod uwagę zdolność Holgera 556 do użycia na dużym dystansie, broń staje się łatwiejsza w obsłudze.

Źródło: www.bing.com