Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone osłabia kontrowersyjny profit Serpentine


Nowa aktualizacja właśnie pojawiła się w Call of Duty: Warzone, wprowadzając długo oczekiwaną zmianę w profitie Serpentine.

Profit, który zmniejsza otrzymywane obrażenia o 20 procent podczas sprintu, został teraz zmieniony tak, aby działał tylko wtedy, gdy gracze używają sprintu taktycznego, który ma czas odnowienia i może być używany tylko raz na jakiś czas.

A #Strefa wojny aktualizacja ruszyła! Zmiany w schemacie broni „NOCLIP”, poprawki błędów i nie tylko! Zmieniono informacje o łatce piątego sezonu: https://t.co/hfGrySNedh pic.twitter.com/mdwZR5FOqZ

— Oprogramowanie Raven (@RavenSoftware) 2 września 2022

„Zaktualizowaliśmy Serpentine, aby działał teraz tylko podczas Sprintu Taktycznego zamiast zwykłego Sprintu” – powiedział Raven. „Spodziewamy się, że ta zmiana, wraz z istniejącymi twardymi kontrami, które są dostępne w „Frangible – Disabling” i VG Gunperk „Disable” zapewnią zarówno bardziej spójne doświadczenie w walce, jak i zachęcą do dalszej eksploracji konfiguracji broni.”

Łatka zawierała także kilka poprawek błędów, poprawę jakości życia maski gazowej oraz usprawnienie bieżącego trybu bohaterów i złoczyńców Operacja: Ostatnie wezwanie.

Oto pełna lista informacji o łatce z dzisiejszej małej aktualizacji.

Tryby

Operacja: korekty ostatniego połączenia

„Ten ograniczony czasowo tryb bohaterów kontra złoczyńcy jest obecnie dostępny dla wszystkich graczy do 14 września. Wprowadziliśmy kilka drobnych poprawek, które naszym zdaniem pomogą poprawić wrażenia”.

Żetony wydarzeń zapewniają teraz 200 punktów, w porównaniu do 100 punktów. Dotyczy to również żetonów wydarzeń zdobytych w innych trybach. Bomby i zestawy rozbrajania zostały ponownie włączone w punkcie zakupu

Rozgrywka

Regulacja skrzynki zasilającej UAVUsunięto pojawianie się skrzynek z zaopatrzeniem na skanach UAV skrzyń z zaopatrzeniem, aby skupić skanowanie na najlepszych skrzynkach z zaopatrzeniem.

Jakość życia

Regulacje maski gazowejMaski przeciwgazowe będą się teraz pojawiać w pierwszym miejscu w menu szybkiego ekwipunku, aby gracze korzystający z przełącznika ręcznej maski przeciwgazowej mieli łatwiejszy dostęp podczas potyczek. Poprawiono tekst ręcznej maski przeciwgazowej w menu ustawień, aby lepiej szczegółowo opisywać sposób ręcznego zakładania maski przeciwgazowej przez graczy.

Poprawki błędów

Naprawiono dodatkowe problemy z kolizją z różnymi elementami w Caldera/Fortune’s Keep, które umożliwiały graczom ich eksploatację/zaglądanie/strzelanie przez nie. Naprawiono błąd powodujący, że efekt dźwiękowy bezczynności/nie zrabowanych żetonów wydarzeń był głośniejszy niż powinien. Naprawiono błąd w Operacji: Ostatnie wezwanie powodowanie wyświetlania nieprawidłowego sztandaru zwycięstwa, jeśli drużyna wygrywa w dogrywce. Naprawiono błąd uniemożliwiający zniszczenie ulepszeń polowych i wyposażenia po umieszczeniu w lawie. Naprawiono błąd powodujący wyświetlanie ikony profitu Serpentine, nawet jeśli gracz nie był pod wpływem efektu to.

Profity

Dostosowanie profitów

SerpentynowySerpentine jest teraz aktywny tylko podczas sprintu taktycznego.

„Zaktualizowaliśmy Serpentine, aby działał teraz tylko podczas sprintu taktycznego zamiast zwykłego sprintu. Spodziewamy się, że ta zmiana, wraz z istniejącymi twardymi kontrami, które są dostępne w „Frangible – Disabling” i VG Gunperk „Disable” zapewnią zarówno bardziej spójne doświadczenie w walce, jak i zachęcą do dalszej eksploracji konfiguracji broni.”

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone osłabia kontrowersyjny profit Serpentine Zobacz historię

Źródło : https://www.esportslivetrends.com/article/latest-call-of-duty-warzone-update-nerfs-controversial-serpentine-perk