Najlepszy zestaw strzelb w sezonie 2 Warzone MW3

Najlepsza meta strzelba w sezonie 2 MW3 Warzone

Pomimo niedawnego osłabienia, najlepsza konfiguracja meta strzelby w sezonie 2 MW3 Warzone pozostaje niezmieniona w porównaniu z poprzednim sezonem. Call of Duty: Warzone Sezon 2 spełnił oczekiwania. Do gry powróciła nie tylko Fortune’s Keep, jedna z najlepszych kart Odrodzenia wszechczasów, ale także udostępniono rankingowe Odrodzenie, dając fanom pierwszą szansę na dotarcie do Top 250 na ukochanej karcie. W miarę postępów w ośmiu dywizjach umiejętności gracze napotkają poważną rywalizację, która wymaga od nich absolutnego maksimum. Jednym z najprostszych sposobów zapewnienia dużej wygranej w Fortune’s Keep jest wyposażenie meta konfiguracji dla wszystkich dystansów, w tym strzelby z największą liczbą OP w grze. Sprawdź poniżej najlepszą pompę konfiguracji meta strzelby w MW3 Warzone Sezon 2.

Lockwood 680: wciąż najlepsza strzelba meta

Najlepszą metastrzelbą w drugim sezonie MW3 Warzone jest nadal Lockwood 680. Chociaż broń została osłabiona na średnim dystansie, nadal jest najbardziej elitarną strzelbą w Warzone. Jeśli szukasz zabójstw w zwarciu w Fortune’s Keep lub Urzykstanie, Lockwood 680 jest bronią dla ciebie. Twórczyni treści Warzone, Sally Is a Dog, pokazała swoją wersję Lockwood 680 w niedawnym filmie na YouTube. Poniżej poznasz jego konstrukcję.

„Istnieje broń, o której tak naprawdę nikt nie mówi” – ​​mówi Sally Is a Dog. ” Ona jest bardzo dobra. Ona jest bardzo potężna. » Lockwood 680 nie tylko zadaje obrażenia OTWARTE w starciach w zwarciu, ale mobilność tej broni pozwala graczom „poruszać się tak szybko, że nikt nie może cię trafić”. Chociaż Lockwood 680 nie może już eliminować wrogów jednym strzałem po niedawnym osłabieniu, nadal jest to ulubiona strzelba w trybach Battle Royale i Odrodzenia.

Następna aktualizacja Call of Duty: Warzone

Następna aktualizacja Call of Duty: Warzone odbędzie się w środę, 14 lutego 2024 r. Fani mogą w każdą środę spodziewać się nowych informacji o łatkach do Call of Duty: Modern Warfare 3 i Warzone. Śledź CODUpdates na X, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje broni w czasie rzeczywistym.

Źródło: www.dbltap.com