Najlepszy zestaw Renetti w Warzone 3.

Odkryj najlepsze wyposażenie Renetti w Warzone

Posiadanie broni dodatkowej tak potężnej jak Renetti jest kluczowe do wygrywania walk w przypadku niedoborów amunicji. Ta broń jest tak samo skuteczna jak pistolety maszynowe dzięki serii trzech strzałów, która stabilizuje broń i zapewnia, że ​​większość twoich strzałów trafi w cel. Chociaż jego zasięg nie jest zbyt duży, może z łatwością zadziałać, jeśli wróg zostanie ranny lub będzie na bliskim lub średnim dystansie.

Jak odblokować Renettiego

Istnieją dwa sposoby odblokowania Renetti w Warzone. Pierwszym z nich jest podniesienie poziomu konta do 21 w trybie wieloosobowym lub Warzone. To odblokuje broń. Inną opcją jest zagranie w trybie Zombie w Modern Warfare, znalezienie Renettiego i wyjście z nim, aby odblokować go w arsenale.

Analiza akcesoriów

– Magazynek: bęben na 50 naboi
– Spust: Bruen Express
– Rękojeść tylna: Akimbo Renetti
– Laser: XTEN Sidearm-L400
– Kolba: Kolba składana FTAC Satus

Zacznij od bębna na 50 naboi, który zapewni wystarczającą ilość amunicji, aby wyeliminować wielu wrogów jednocześnie. Te dodatkowe kule będą zabójcze z bliskiej odległości, ponieważ możesz celować w osłabionych wrogów. Następnie użyj spustu Bruen Express, aby poprawić szybkostrzelność broni. Będziemy także używać dodatku Akimbo, aby podwoić szybkostrzelność, ale zmniejszyć zasięg, zapewniając dominację na bardzo bliskich dystansach.

Główna broń

Jako główną broń użyjemy BAS B, jednej z najbardziej zabójczych broni w grze w tej chwili. Jest skuteczny na wszystkich dystansach, dzięki czemu możesz polegać na Renetti na krótszych dystansach. BAS B będzie używany głównie na średnich i długich dystansach. Spróbujemy zrównoważyć broń za pomocą tych akcesoriów.

Korzyści i wyposażenie

– Zaleta 1: Podwójny czas
– Zaleta 2: Alpinista
– Zaleta 3: Umiarkowany
– Zaleta 4: Wysoka czujność
– Zabójczy: Semtex
– Taktyka: Granat Błyskowy

Ta konfiguracja ma na celu poprawę przetrwania Renetti w Warzone. Renetti to gwiezdna broń, która będzie zabójcza z bliskiej odległości. BAS B ma zapewnić ochronę w sytuacjach, w których Renetti nie jest skuteczny. Jeśli jednak chcesz używać tej konfiguracji jako konfiguracji BAS B, to również będzie działać. W tej specyficznej konfiguracji Renetti jest przeznaczony wyłącznie na krótkie dystanse. Jeśli chcesz, aby ten zestaw był odpowiedni na średnie dystanse, wymień tylny chwyt Akimbo na części Jak Ferocity Aftermarket, które przekształcają Renetti w pistolet maszynowy.

Źródło: www.bing.com