Najlepszy zestaw prześladowców XRK w sezonie 2 Warzone

Kompletny przewodnik po optymalizacji karabinu snajperskiego XRK Stalker w Warzone

Karabin snajperski XRK Stalker ugruntował swoją pozycję głównego pretendenta w meta Sezonu 2 Warzone, zwłaszcza po niedawnym osłabieniu KATT-AMR, co oznacza, że ​​pozostaje jedno trafienie, nawet przeciwko 3 wrogom wyposażonym w płyty.

Najlepsze wyposażenie dla prześladowcy XRK w sezonie 2 Warzone

Najlepsze wyposażenie dla XRK Stalker w sezonie 2 Warzone jest następujące:

Pysk : Tłumik dźwięku XL

Amunicja :.50 naboi Cal Spire Point

beczka : KLX-09 Krótka lufa

śruba : Lekka śruba XRK Stalker

Laser : Laser FSS OLE-V

Urządzenie tłumiące Sonic XL jest niezbędne, aby pozostać poza radarem, jednocześnie znacznie poprawiając prędkość pocisku i zasięg obrażeń. Te statystyki są dodatkowo zwiększone w połączeniu z amunicją .50 Cal Spire Point Rounds; Taka konfiguracja maksymalizuje skuteczność snajpera na dużym dystansie bez wpływu na prędkość celowania przy podejściu.

Teraz, gdy omówiliśmy skuteczność XRK Stalker na dystansie, musimy poprawić mobilność i zwrotność. Wybraliśmy krótką lufę KLX-09 i laser FSS OLE-V, aby znacznie zwiększyć prędkość celowania przy podejściu, prędkość przeładowania w ruchu i prędkość w ruchu. Pozwoli ci to lepiej zmienić pozycję i zareagować na atak wroga w Warzone.

Wreszcie, XRK Stalker Light Bolt znacznie zwiększa prędkość ponownego komponowania. To działanie bełtu ma kluczowe znaczenie dla szybszych kolejnych strzałów i gwarantuje, że nie pozostaniesz bezbronny po nieudanej próbie.

To wyposażenie przekształca XRK Stalkera w wszechstronny i potężny karabin snajperski w sezonie 2 Warzone. Dzięki zwiększonemu zasięgowi, większej szybkostrzelności, lepszej mobilności i zwrotności, staje się wiodącym wyborem dla snajperów, którzy chcą natychmiastowo wyeliminować w pełni osłoniętych wrogów i zdominować konkurencję.

Koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych broni w meta, aby zobaczyć wszystkie opcje dostępne w Warzone.

Źródło: www.thegamecrater.com