Najlepszy sprzęt TAQ V w Warzone 2, aby zdominować przeciwników

TAQ V przeszedł w tryb meta w Warzone 2, ale czy na pewno? Jeśli to pytanie Cię niepokoi, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: tak, TAQ V rzeczywiście jest meta. Jeśli interesuje Cię optymalna konfiguracja TAQ V, Call of Duty Guru Marathon jest dla Ciebie odpowiedni. Niedawno opublikował na YouTube film, w którym wyjaśnia najlepszą konfigurację dla TAQ V.

Najlepsza konfiguracja dla TAQ V

Po pierwsze, jeśli chodzi o tłumik płomienia, Marathon wybiera Sakin Tread-40 ze względu na lepszą kontrolę odrzutu w pionie i poziomie, co może znacznie poprawić celność strzelania.

Jeśli chodzi o podlufę, zdecydował się na chwyt FTAC Ripper 56. Zapewnia to lepszą stabilizację odrzutu, lepszą precyzję w instynktownym strzelaniu i większą stabilność celowania, ale kosztem szybkości.

Jeśli chodzi o optykę, Marathon wybiera AIM OP-V4 ze względu na jego wyraźną precyzję celowania. Po raz kolejny wadą jest prędkość, ze spadkiem prędkości celowania.

Wreszcie wykorzystuje amunicję kalibru 7,62 o dużej prędkości w 30-nabojowym magazynku, aby zwiększyć prędkość pocisku, ale nieznacznie zmniejsza to zasięg obrażeń.

Oto pełna konfiguracja:

Tłumik płomienia: Sakin Tread-40 (+0,39, +0,19)

Działo podrzędne: FTAC Ripper 56 (+0,59, +0,23)

Amunicja: 7,62 Wysoka prędkość (-0,70, +2,61)

Optyka: AIM OP-V4 (0,00, 0,00)

Ładowarka: Magazynek 30 naboi (nie dotyczy)

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak zdobyć darmowy kod do bety Modern Warfare 3

Źródło: www.bing.com