Najlepszy sprzęt Lockwood MK2 dla sezonu 5 Warzone Reloaded

Lockwood MK2 szybko staje się obowiązkowym słabszym graczem w ogromnym arsenale broni Warzone Sezon 5 Reloaded. Chociaż często jest pomijany i niedoceniany w Warzone, ci, którzy go znają, rozumieją jego potencjał. Aby w pełni wykorzystać jego moc, konieczne jest wyposażenie go w odpowiednie akcesoria.

Najlepsze wyposażenie dla Lockwood MK2 w Modern Warfare 2 i Warzone

Najlepszy zestaw Lockwood MK2 w Warzone to:

  • Lufa: 25″ Buffalo
  • Tłumik: Dreadnought FTAC
  • Amunicja: .45 GVT, duża prędkość
  • Laser: Laser Accu-Shot 5MW
  • Soczewka: Holothem SZ

Co każde akcesorium robi dla Lockwood MK2 w Warzone Season 5 Reloaded?

Lufa Buffalo 25″ zwiększa prędkość pocisku Lockwood MK2 i zasięg obrażeń, czyniąc go znacznie skuteczniejszym na średnim i długim dystansie. To akcesorium oferuje również mile widzianą poprawę prędkości ruchu.

Tłumik FTAC Dreadnought zwiększa prędkość pocisku i zapewnia Lockwood MK2 gładszy odrzut. Ponadto zapewnia tłumienie dźwięku, chroniąc Cię przed radarami wroga. Amunicja .45 GVT o dużej prędkości dodatkowo zwiększa prędkość pocisku, zapewniając wrogom mniej czasu na unik lub reakcję.

Laser Accu-Shot o mocy 5 MW jest niezbędny do szybkiego namierzania celu i zwiększa prędkość celowania, stabilność celowania i szybkość podawania od biegu do strzału; absolutna konieczność w przypadku nieoczekiwanych zaręczyn. Wreszcie, starcia na duże odległości wymagają niezakłóconego pola widzenia, a optyka Holothem SZ zapewnia odpowiednie wzmocnienie i możliwość podświetlania wrogów; gwarantując ich wyraźną widoczność nawet z dużych odległości.

Niewykorzystany potencjał Lockwood MK2 jest ogromny. Dzięki temu wyposażeniu wzmocniliśmy jego mocne strony, czyniąc go najlepszym wyborem dla tych, którzy szukają połączenia mobilności na średnim dystansie i celności na dużym dystansie. Doświadczeni gracze wyruszający w rozległe krajobrazy Warzone dobrze zrobią, jeśli przetestują Lockwood MK2.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej wyposażenia dla Warzone Season 5 Reloaded, możesz sprawdzić naszą listę najlepszych broni w meta tego sezonu.

Źródło: www.thegamecrater.com