Najlepszy sprzęt Lockwood 680 w pierwszym sezonie Warzone | Najlepsza konfiguracja Lockwooda 680

Naboje o niezrównanej mocy w Warzone

Warzone wciąż pamięta KV Broadside, przerażającą półautomatyczną strzelbę, która siała postrach na wyspie Ashika podczas drugiego sezonu WZ2. Niestety, Raven Software w końcu go osłabiło, ale ten karabin pozostawił ślad. Mimo to społeczność Warzone nie poświęca Lockwoodowi 680 uwagi, na jaką zasługuje, potężnej broni bliskiego zasięgu i niedocenianemu wyborowi w Warzone.

Lockwood 680, niezrównana siła uderzenia

Dzięki zasięgowi dwóch strzałów do 6 metrów Lockwood 680 nie ma sobie równych, znacznie przewyższając Brysona 800 o zasięgu 3 metrów. Dzięki ulepszeniom Lockwood 680 może osiągnąć zasięg nawet 9,8 metra, zachowując jednocześnie potężną siłę niszczycielską.

Najlepszy sprzęt do Lockwood 680

Wszystko zaczyna się od długiej lufy Lockwood Defender Heavy, która poprawia prędkość pocisku, zasięg i kontrolę odrzutu. Dławik Crown Breaker poprawia rozrzut pocisków, zwiększając szansę na trafienie wroga w strzelaninie.

Całość uzupełnia wyposażenie zwiększające stabilność, szybkość celowania i czas przeładowania, czyli ważne elementy broni krótkiego zasięgu.

Idealne atuty dla Lockwood 680

Jesteśmy głęboko przekonani, że podwójny czas i sztuczka to najlepsze opcje dla pierwszych dwóch miejsc na atuty w konfiguracji strzelby. Pierwsza z nich zwiększa czas trwania sprintu taktycznego i zmniejsza jego częstotliwość odświeżania, natomiast druga skraca czas przeładowania. Na koniec konieczne jest dodanie wczesnego ostrzegania, aby poradzić sobie z wrogami patrzącymi w twoją stronę.

Jeśli chodzi o wyposażenie, zalecamy sparowanie Lockwooda 680 z bronią dalekiego zasięgu, taką jak Pulemyot 762 lub DG-56. Wreszcie granat wybuchowy i granat dymny mogą przydać się w każdej sytuacji.

Źródło: www.bing.com