Najlepszy sprzęt JGOD Kastov 762 do dominacji w Warzone 2

Szukasz najlepszego karabinu szturmowego do użycia w Call of Duty? Nie szukaj więcej! W tym artykule przedstawimy Wam zestaw JGOD Kastov 762 polecany przez guru Call of Duty, samego JGOD-a. W niedawnym filmie na YouTube szczegółowo opisuje idealne wyposażenie w aktualnej meta gry.

JGOD Kastov 762: wszechstronny wybór dla trio

Według JGOD karabin szturmowy Kastov 762 to broń „uniwersalna we wszystkich obszarach”, szczególnie dla trio. To, co stanowi jego główną atrakcję, to prędkość przeładowania. Dzięki tej łatwej w sterowaniu broni możesz szybko wrócić do akcji.

Akcesoria polecane przez JGOD

W swoim filmie JGOD porównuje karabin szturmowy Kastov 762 z karabinami TAQ V, TAQ 56, RAPP H, Sakin MG38, Cronen Squall i ulubieńcem fanów, M13B. Wszystkie te opcje są solidne, jeśli szukasz czegoś innego.

Oto akcesoria zalecane przez JGOD dla Kastov 762:

  • Pysk: ZLR Talon 5 (+0,54 w pionie, +0,77 w poziomie)
  • beczka: Lufa KAS-10 584MM (+0,37 w pionie, -0,25 w poziomie)
  • Podlufa: FTAC Ripper 56 (+0,59 w pionie, +0,28 w poziomie)
  • Czasopismo: 45 okrągły magazynek
  • Optyczny: AIM OP-V4 (+0,77 w pionie, -1,65 w poziomie)

Dzięki tej kombinacji akcesoriów będziesz w stanie zmaksymalizować wydajność swojego Kastova 762 i zyskać zdecydowaną przewagę na polu bitwy. Niezależnie od tego, czy grasz w trio, czy solo, ten karabin szturmowy to solidny wybór do rozważenia.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najlepszych broniach w Call of Duty, koniecznie sprawdź nasze pozostałe artykuły.

Polecany artykuł: Jak zdobyć darmowy kod do bety Modern Warfare 3

Źródło: www.bing.com