Najlepszy pistolet maszynowy w 4 sezonie Call of Duty Warzone


Jaki jest najlepszy pistolet maszynowy w Call of Duty Warzone?

Obecnie pistolet maszynowy Marco 5 jest uważany za najlepszy pistolet maszynowy w Call of Duty Warzone Season 4. Ma dobrą mobilność, szybkostrzelność i obrażenia. Dominuje w meta od czasu premiery na początku czwartego sezonu Warzone. SMG Marco 5 może karać wrogów z bliskiej odległości i działa jako najlepsza broń dodatkowa do silnego karabinu szturmowego dla graczy.

Gracze zawsze mogą odnieść sukces z Marco 5, nawet na mapach takich jak Fortune’s Keep, pod warunkiem, że będą walczyć z bronią w bliskiej odległości. SMG Marco 5 ma również gwiezdny profil obrażeń, co czyni go wystarczająco dobrym pistoletem do walki na daleki dystans.

Innym pistoletem maszynowym, który zbliża się do Marco 5, jest H4 Blixen, który ma najlepszy współczynnik K/D w Warzone wynoszący 1,79. Ta broń została wprowadzona w sezonie 3 Reloaded i odcisnęła swoje piętno w klasie SMG ze względu na swoją czystą moc. Podstawowa wersja H4 Blixen ma mocny cios, a gracze mogą użyć dobrego wyposażenia, aby kontrolować odrzut pistoletu maszynowego. Pomimo osłabień w sezonie 4, H4 Blixen nadal jest bronią mocy w Call of Duty Warzone.

Kiedy wczytujesz się w grę Call of Duty Warzone, upewnij się, że masz Marco 5 lub H4 Blixen, aby trzymać flankerów na dystans.Źródło : https://gamesvot.com/2022/07/05/best-smg-in-call-of-duty-warzone-season-4/