Najlepszy pakiet Tempus Torrent do gry Warzone 2


Tempus Torrent może być śmiercionośnym karabinem wyborowym z odpowiednim wyposażeniem w Call of Duty: Warzone 2.0 Season 2 Reloaded.

Jako jedyna nowa broń w sezonie 2 Reloaded, Tempus Torrent szybko wdarł się do meta Warzone 2. Chociaż broń nie jest tak dobra jak ISO Hemlock, DMR jest najlepszą opcją dla graczy, którzy chcą zlikwidować jednym strzałem w głowę na wyspie Ashika.

Gracze mogą odblokować Tempus Torrent za darmo, uzyskując 25 podwójnych zabójstw karabinem wyborowym w Warzone 2 lub trybie wieloosobowym. Mogą również wyodrębnić broń w DMZ, aby uzyskać DMR.

Jakie wyposażenie sprawi, że Tempus Torrent stanie się śmiercionośną bronią podstawową?

Najlepsze dodatki i strojenie dla Tempus Torrent to:

Optic ma największą elastyczność dzięki Tempus Torrent. W zależności od preferencji, gracze mogą używać czerwonej kropki lub dłuższej optyki, ale Aim OP-V4 zapewnia najlepszy zakres, aby zachować widoczność podczas strzelania. Tempus Torrent również szybko przechodzi przez pociski, więc 50-okrągły bęben jest najlepszym magazynem do uruchomienia.

Najlepszy pakiet Perk do uruchomienia z Tempus Torrent to:

Double Time i Battle Hardened to dwa popularne podstawowe atuty, które są skuteczne w przypadku niemal każdej broni. Szybkie ręce pozwalają graczom na szybsze przeładowywanie i wymianę broni. Wreszcie, High Alert ostrzega gracza, gdy wróg go zauważy, poprawiając ogólną świadomość.

Źródło : https://www.dbltap.com/posts/best-tempus-torrent-loadout-warzone-2-01gvqzh153yw