Najlepszy Ikar z wyposażeniem 556 dla Call of Duty: Warzone

Kompletny przewodnik po optymalizacji 556 Ikara w Call of Duty: Warzone

Pistolet maszynowy 556 Icarus w dalszym ciągu udowadnia swoją wartość dla tych, którzy chcą zapewnić sobie dominację w Call of Duty: Warzone. Dzięki niezwykle szybkiemu czasowi poruszania się na dużym dystansie (TTK) i przerażającej domyślnej pojemności magazynka wynoszącej 75, 556 Icarus staje się znacznie popularniejszym wyborem niż w poprzednich sezonach.

Celem tego przewodnika jest wzmocnienie mocnych stron Ikara 556, pozwalając na jeszcze większą dominację w starciach na średnim i długim dystansie. Stawiając na pierwszym miejscu prędkość pocisku, zasięg obrażeń i kontrolę odrzutu, naszym celem jest poświęcenie mobilności na rzecz niezrównanej siły rażenia w sezonie 1 Warzone.

Najlepszy sprzęt wyposażenia 556 Ikarusa w Call of Duty: Warzone, sezon 1

Oto najlepsze wyposażenie dla 556 Ikara w Warzone:

– Lufa: Lufa FTAC Coldforge 16 cali
– Tłumik: Harbinger D20
– Rękojeść tylna: Sakin ZX Grip
– Optyka: Celuj OP-V4
– Amunicja: 5,56 dużej prędkości

Efekty każdego akcesorium dla 556 Ikara w Warzone

Działko Coldforge 16″ FTAC w połączeniu z tłumikiem Harbinger D20 zapewnia ogromną premię do zasięgu obrażeń, kontroli odrzutu i prędkości pocisku 556 Icarusa. Zapewnienie, że przeciwnicy ze średniego i dalekiego zasięgu nie będą mogli z Tobą konkurować. Dodatkowo poprawa celności strzału z biodra pomaga w nieoczekiwanych spotkaniach, a tłumienie dźwięku zapewnia zachowanie niewidzialności w Warzone.

Tylny chwyt Sakin ZX Grip oswaja odrzut modelu 556 Icarus, co skutkuje większą liczbą celnych strzałów i skutecznie obniża średni TTK. Nasza rekomendacja optyczna to Aim OP-V4. Jego jasna wizja i optymalizacja pod kątem potyczek na średnim i długim dystansie sprawiają, że jest to idealny dodatek do naszego wyposażenia.

Pociski kalibru 5,56 o dużej prędkości stanowią ostatni szlif pozwalający przekształcić 556 Icarus w maszynę bojową średniego i dalekiego zasięgu. Amunicja ta znacznie zwiększa prędkość pocisku, zapewniając, że Twoje strzały dotrą do celu z minimalnym opóźnieniem, poprawiając celność i skuteczność każdego starcia.

556 Icarus jest przeznaczony dla tych, którzy chcą dominować w walce na średnim i długim dystansie. Wykorzystując jego naturalne mocne strony i wykorzystując w pełni ich potencjał, to wyposażenie gwarantuje dominującą wydajność z 556 Icarus LMG w Call of Duty: Warzone.

Koniecznie zajrzyj do naszego Centrum Gier, gdzie znajdziesz wszystkie nasze przewodniki i artykuły dotyczące Call of Duty: Warzone. Dodatkowo, jeśli chcesz znaleźć najlepszą broń w Warzone, możesz sprawdzić naszą listę metapoziomów.

Źródło: www.thegamecrater.com