Najlepszy ekwipunek z 3-liniowego karabinu w Warzone Pacific


Szukasz najlepszego wyposażenia do 3-liniowego karabinu? Warzone Pacific wprowadziło ogromną liczbę broni Call of Duty: Vanguard z podstawowej gry do gry Battle Royale. Dla tych, którzy lubią obozować po przeciwnej stronie mapy, powiększać i strzelać do złych z odległości za pomocą karabinu snajperskiego, 3-liniowy karabin może być idealnym wyborem.

Karabin 3-liniowy to potężna broń, zdolna do zadawania straszliwych obrażeń z dystansu. Najlepiej w połączeniu z karabinem szturmowym wsparcia snajperskiego, takim jak Cooper Carbine, najlepsze dodatki do karabinu 3-liniowego zapewniają, że przebijesz każdego, kto ma pecha, by zabłąkać się w celownik – choć dzieje się to kosztem Twojej mobilności, jak można się spodziewać .

Najlepszy ekwipunek z 3-liniowego karabinu bardzo różni się od kar98k. Nie ma tu szybkiego określania zakresu – maksymalizujemy prędkość pocisku, zasięg i celność podczas celowania, a także unikamy wykrycia, dopóki nie rozwalisz wroga na strzępy. Oto lista najlepszych osprzętu do karabinu 3-liniowego i dlaczego je polecamy.

NAJLEPSZY CALL OF DUTY WARZONE PACIFIC 3-LINOWY KARABIN

Najlepszym wyposażeniem Call of Duty Warzone Pacific 3-Line Rifle jest:

  • Tłumik MX
  • Kowalewskaja 820mm R1MN
  • 1913 Zmienna 4-8x
  • Cesarzowa Marksman
  • Mark VI Szkielet
  • .30-06 20 okrągłych magazynków
  • Przedłużony
  • Skórzany uchwyt
  • Zasłonięty
  • Głęboki oddech

Karabin 3-liniowy jest zbudowany do strzelania pociskami na duże odległości i aby te pociski faktycznie lądowały tam, gdzie je celujesz, więc staramy się zmaksymalizować prędkość pocisku tej broni wszelkimi niezbędnymi środkami.

Zacznijmy od Kowalewskaja 920mm R1MN. Oprócz poprawy obszaru zabijania jednym strzałem – co jest niezwykle ważne w Warzone, aby odróżnić snajpera od jego rywali w kategorii szybkiego celowania – to mocowanie lufy znacznie poprawia prędkość pocisku. Zgodnie z oczekiwaniami szkodzi to celności i mobilności strzelania z biodra – ta broń będzie dość nieporęczna pod koniec tego wyposażenia, ale potencjał dystansowy 3-liniowego karabinu sprawia, że ​​jest to godny kompromis.

ten Tłumik MX to klasyk dla każdego pistoletu Vanguard, który mógłby wykorzystać zwiększenie zasięgu, a karabin 3-liniowy nie jest inny. Tłumi twój ogień podczas strzelania, zmuszając wrogów, aby byli nieco bardziej na piłce, gdy zauważają, skąd są ostrzeliwani.

Prawdziwą gwiazdą najlepszego wyposażenia karabinu 3-liniowego jest jednak nasadka na magazynek. Większość karabinów snajperskich ma dość wolne czasy przeładowania i maleńki magazynek, który trzeba przeładować co kilka strzałów. Nie ten. ten .30-06 20 okrągłych magazynków mieć dokładnie to – 20 naboi w komorze, gotowe do drogi. Są to również pociski dużego kalibru, więc prędkość pocisku, zasięg, obrażenia i penetracja pocisku są zwiększone. Oczywiście nic na tym świecie nie jest darmowe i niestety to samo dotyczy załączników do Warzone. Pociski te znacznie zmniejszą twoją szybkostrzelność i mobilność, ale warto. Obok Przedłużony przystawka do amunicji, będziesz strzelać groszami z głów kaczątek.

Dlaczego nie złagodzimy trochę utraty mobilności? Zasłużyłeś na to. lubimy Cesarzowa Marksman standardowy dodatek, ponieważ jego zwiększenie prędkości celowania z nawiązką rekompensuje utratę celności strzałów z biodra i prędkości ruchu.

W podobnym duchu Skórzany uchwyt poprawia prędkość ADS wraz ze stabilnością celowania bez żadnych kosztów, a Mark VI Szkielet underbarrel zapewnia dodatkowy wzrost ADS. Co za absolutna uczta. Broń wciąż jest dość mocna, ale to cholernie lepszy widok niż uczucie, jakbyś krążył po Warzone ze słoniem w dłoniach.

Ostatnią rzeczą, o której chcielibyśmy wspomnieć, jest Zasłonięty akcydens. Snajperzy cierpią z powodu błysku lunety w Warzone i cierpią na to od samego początku gry. Jednak ten profit ukrywa błysk lunety, co jeszcze bardziej utrudnia ciężką pracę. Wrogie oddziały ledwo będą w stanie cię zobaczyć, gdy będziesz w Otulinie wiele mil dalej.

To tyle, jeśli chodzi o nasz najlepszy ekwipunek z 3-liniowego karabinu! Jest bardzo skoncentrowany na zasięgu i mocy, ale nie pozwól, aby uniemożliwiło ci to próbowanie dzikich lunet i głupich trików. Jesteś swoją osobą. Oczywiście, jeśli dalekosiężne, zaciekłe bitwy snajperskie nie zasmucą twojej buzi, mamy dla ciebie wiele innych smakołyków w postaci najlepszych zestawów Warzone Pacific. Wypełnij swoje buty!

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Najlepsze wyposażenie do 3-liniowego karabinu w Warzone Pacific”,”type”:”przewodnik”,”category”:”call-of- duty-warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:””,”genre”:””,”title”:”Call of Duty: Warzone”,” gatunki:[]}}}}Źródło : https://www.pcgamesn.com/call-of-duty-warzone/3-line-rifle-loadout-best