Najlepszy czas zabicia: według WhosImmortal ta broń jest lepsza od karabinu szturmowego Warzone

Call of Duty: Warzone 2.0 to obecnie jedna z najpopularniejszych darmowych gier wideo typu Battle Royale w branży gier. Jest to kontynuacja popularnej gry Call of Duty: Warzone z 2020 roku, która wprowadziła wiele nowych broni, nowych map a także odświeżające wrażenia z gry dla fanów gatunku.

Najlepsza broń w Warzone 2.0

Warzone 2.0 oferuje 22 karabiny szturmowe po dodaniu arsenału broni MW3 wraz z aktualizacją Sezonu 1, ale jest kilka szczególnych karabinów, które z pewnością pomogą ci w eliminowaniu celów. Chociaż początkowo te bronie nie są takie złe, zawsze lepiej jest używać dodatków, aby działać lepiej. Wielu graczy twierdzi, że Holger 556 jest najlepszym karabinem szturmowym, ale w grze są inne karabiny szturmowe, które radzą sobie znacznie lepiej z określonymi dodatkami.

1) RAM-7: Czy jest lepszy od 556 Holgera?

Według czołowego gracza Warzone WhosImmortal, RAM-7 ma najszybszy czas do zabicia (TTK) ze wszystkich karabinów szturmowych w grze. Aby ulepszyć broń, dodaje następujące dodatki:

Pysk: Kompensator STER45 SkyfuryBeczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40Optyczny: Corio Orle Oko 2,5xPodlufa: Ciężki uchwyt wspierający BruenaCzasopismo: 60 okrągłych bębnów

Gdy opanuje się tę broń po dużej praktyce, staje się ona bronią nie do pobicia, która z pewnością zabije kilka wrogów.

2) EN 5.56

FR 5.56, znany również jako FAMAS, to karabin szturmowy wybierany przez wielu graczy. W tej wersji udostępnionej przez WhosImmortal skupiono się na zwiększeniu zasięgu obrażeń, prędkości pocisku, kontroli odrzutu i celności strzału z biodra:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7Beczka: Lufa długa FR o średnicy 600 mmOptyczny: Corio Orle Oko 2,5xPodlufa: Rozpruwacz FTAC 56Czasopismo: 60 okrągłych mag

FR 5.56 został osłabiony w aktualizacji z 14 grudnia, ale wielu graczy nadal woli go od innych karabinów szturmowych w grze.

3) SVA 545

Wysoka szybkostrzelność SVA 545 w połączeniu z niskim odrzutem to nie żarty. Z odpowiednimi dodatkami ta broń z łatwością staje się jednym z najlepszych karabinów szturmowych w grze. WhosImmortal używa tych dodatków do swojego SVA 545:

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7Beczka: Lufa precyzyjna STVOptyczny: MK. 3 reflektoryPodlufa: Wygięty uchwyt typu ChewkCzasopismo: 60 okrągłych mag

Konfiguracja ta ma na celu poprawę zasięgu, celności i kontroli odrzutu broni. To wyposażenie z pewnością czyni tę broń znacznie lepszą.

4) M13B

Grając w Warzone, na pewno natkniesz się na wielu graczy, którzy używają M13B jako swojej podstawowej broni i nie możemy ich winić. WhosImmortal wymienił najlepsze akcesoria, które prezentują to, co najlepsze w tej broni:

Pysk: Kompensator STER45 SkyfuryBeczka: Lufa ciężka XRK Coremark 40Optyczny: Corio Orle Oko 2,5xPodlufa: Ciężki uchwyt wspierający BruenaCzasopismo: 60 okrągłych bębnów

Dzięki wygodnej mobilności dalekiego zasięgu, w połączeniu z tymi dodatkami, ta broń sprawi Twoim wrogom nie lada wyzwanie.

5) Holger 556: Czy to najlepszy karabin w Warzone?

Holger 556 to prawdopodobnie najpopularniejszy karabin szturmowy w grze. Ta wersja autorstwa WhoIsImmortal poprawia kontrolę odrzutu, zasięg i celność broni.

Pysk: Tłumik płomieni duchowych VT-7Beczka: Mecz Chris-6Optyczny: Corio Orle Oko 2,5xPodlufa: Chwyt kątowy FTAC SP-10Czasopismo: 40-okrągły magazynek

Wielu może argumentować, że taka konfiguracja ogranicza mobilność i obsługę, ale biorąc pod uwagę zdolność Holgera 556 do użycia na dużych dystansach, broń staje się łatwiejsza w użyciu.

Źródło: www.bing.com