Najlepsze zestawy pistoletów maszynowych dla Warzone: rankingi załączników i konstrukcji

Najlepsze pistolety maszynowe dla Warzone

Pistolety maszynowe są niezbędną bronią w Warzone ze względu na ich potencjał w walce w zwarciu. Przygotowaliśmy listę najlepszych pistoletów maszynowych w Warzone, w tym zalecane wyposażenie, dzięki któremu możesz zdominować walkę w zwarciu.

Pistolety maszynowe Warzone, rankingowe

Obecnie w Warzone znajduje się 20 pistoletów maszynowych, dzięki systemowi Carry Forward, który łączy arsenały MW2 i MW3. W drugim sezonie najnowszego tytułu pojawił się pistolet maszynowy RAM-9, który dzięki swojej niszczycielskiej sile szybko zyskuje poziom. Oto 20 pistoletów maszynowych Warzone uszeregowanych od najlepszego do najgorszego:

RAM-9

HR-9

Rój WSP

Napastnik 9

Rywal-9

ISO9MM

Strajkowicz

Fenek 45

AMR9

WSP-9

Vel 46

ISO45

Sub. Lachmanna

Waznew-9K

PDSW 528

NISKI P

Huragan FSS

Minibak

MX9

Całun Lachmanna

Najlepsze pistolety maszynowe w Warzone

Oto pięć najlepszych pistoletów maszynowych do użycia w sezonie 2 Warzone:

5. Rywal-9

Powrót Skorpiona Evo został doceniony przez fanów, a Rival-9 radzi sobie bardzo dobrze w różnych trybach CoD. Jego odrzut pozostawia pole do ulepszeń, ale jego wysoka szybkostrzelność w połączeniu z powyższymi dodatkami czyni go łatwym w zarządzaniu i wyraźnym faworytem do dominacji.

4.Napastnik 9

Ciekawą bronią jest powrót UMP, czyli Striker 9. Chociaż nie ma najwyższej szybkostrzelności w swojej klasie, jego niski odrzut i wszechstronność sprawiają, że jest zaskakująco dominującym wyborem. Powyższa konfiguracja sprawia, że ​​jest to w zasadzie laser, co oznacza, że ​​Twój dodatkowy slot jest w dobrych rękach.

3. Rój WSP

Chociaż rój WSP nie jest najłatwiejszą w sterowaniu bronią, z pewnością niszczy wrogów z bliska ze względu na dużą szybkostrzelność. W miarę jak coraz więcej graczy go odblokowywało, zdominował meta Warzone, wysyłając niezliczonych graczy do Gułagu w ciągu kilku sekund. Posiadanie tego w tylnej kieszeni zdziała cuda.

2. ZZL-9

Podobnie jak pierwszy wybór, nowy pistolet maszynowy sezonu 1 szybko wspiął się na szczyt rankingów Warzone. Weterani pokochali tę broń za celownik podobny do Grau z MW 2019 i choć jej celność pozostawia wiele do życzenia, wciąż jest potężną bronią dla graczy, którzy lubią biegać i strzelać.

1. RAM-9

Nowicjusz szybko stał się królem Warzone, ponieważ profil obrażeń RAM-9 i wysoki TTK przewyższają prawie wszystko z wyjątkiem HRM-9. Jego niska celność sprawia, że ​​jest to trudny pistolet maszynowy w użyciu, ale przy takim ustawieniu Twoje zadanie będzie znacznie łatwiejsze.

Źródło: www.dexerto.com