Najlepsze załadowania Tempus Torrent Warzone 2 MW2


Przejmij kontrolę nad jednym z najlepszych karabinów wyborowych

Tempus Torrent już jest Call of Duty: Warzone 2.0 I Nowoczesna wojna 2, oferując graczom jeden z najlepszych karabinów wyborowych. Ta przeładowana broń z sezonu 2 jest dość wszechstronna, więc ustalenie, które wyposażenie jest dla ciebie najlepsze, może być trudne.

To, co najlepsze Strefa wojny 2.0 Ładowanie Tempus Torrent

Zrzut ekranu autorstwa Destructoid

Jeśli chodzi o najlepsze ładunki Tempus Torrent, różnią się one w zależności od tego, czy grasz w trybie Battle Royale, czy w trybie dla wielu graczy. Dla Strefa wojny 2.0oto kilka najlepszych zestawów karabinów wyborowych, których możesz teraz użyć, aby zdominować Al Mazrah i wyspę Ashika.

Al Mazrah działa nieco inaczej niż mniejsza mapa wyspy Ashika. W związku z tym istnieją dwa główne zestawy wyposażenia, które gracze powinni wziąć pod uwagę w trybie Battle Royale. Są raczej do siebie podobne, ale wprowadzają różnice, aby dostosować je do różnych zakresów i środowisk.

Oto pierwszy Strefa wojny 2.0 Pakiet wyposażenia Tempus Torrent, najlepiej używany w Al Mazrah:

 • Beczka: 24-calowy zasięg 4
 • Pysk: Polarfire-S
 • Amunicja: 7.62 Pociski o dużej prędkości
 • Czasopismo: 30 okrągłych magazynków
 • Optyczny: Cel OP-V4

To solidny zestaw akcesoriów do dominacji na średnim i długim dystansie. Strzały będą wolniejsze, ale potężniejsze i pomocne w walce z oddalonymi wrogami.

Oto lepsze wyposażenie Tempus Torrent do użytku na wyspie Ashika, jeśli chcesz być trochę szybszy w ruchu:

 • Beczka: 14-calowy Chroma LRS
 • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
 • Amunicja: 7.62 Pociski o dużej prędkości
 • Czasopismo: 30 okrągłych magazynków
 • Optyczny: Celuj OP-V4 lub Cronen Mini Pro

Jest nieco bardziej mobilny, ale wciąż wystarczająco potężny, aby zdominować średni zasięg. Bez względu na to, z jakim wyposażeniem wybierzesz, wybrałbym pakiet profitów, taki jak Specjalista ds. Broni, aby umożliwić szybkostrzelną broń dodatkową, taką jak pistolet maszynowy. Alternatywnie, Recon, jeśli wybierasz się w kierunku mobilnego snajpera o większym zasięgu.

To, co najlepsze MW2 Ładowanie Tempus Torrent

Pakiet wyposażenia Warzone 2 i MW2 Tempus Torrent
Zrzut ekranu autorstwa Destructoid

Nowoczesna wojna 2 jest zupełnie inaczej, jeśli chodzi o najlepsze wyposażenie Tempus Torrent. Mapy są na ogół znacznie mniejsze w trybie dla wielu graczy, a średni zasięg jest zwykle królem. W związku z tym potrzebujesz wyjątkowo mobilnego, ale wciąż mocnego zestawu Tempus Torrent, takiego jak ten:

 • Beczka: 24-calowy zasięg 4
 • Pysk: Polarfire-S
 • Podlufa: Rozpruwacz FTAC 56
 • Amunicja: 7.62 Pociski o dużej prędkości
 • Optyczny: Cronen Mini Pro lub bez mocowania optycznego

To wyposażenie sprowadza się nieco do osobistych preferencji. Możesz kołysać optyką, jeśli chcesz, ale sugeruję tylko Cronen Mini Pro. Wszystko inne jest przesadą i za bardzo cię spowalnia. Chcesz być bardziej mobilny w trybie wieloosobowym, aby móc z łatwością przemieszczać się.

Perki nie mają aż takiego znaczenia, bo to zależy od ciebie. Ogólnie polecam typowe profity dla wszystkich w trybie wieloosobowym Double Time, Battle Hardened lub Bomb Squad, Fast Hands i Ghost (jeśli nie grasz w grę rankingową).

Twoja dodatkowa broń nie ma większego znaczenia. Po prostu wybierz pistolet, który najlepiej Ci odpowiada i zapewnia dodatkową siłę ognia z bliska.

Cody’ego Pereza

Freelance Writer — Cody jest wielkim fanem Destructoid od ponad dekady, a także niezależnym pisarzem różnych publikacji. Teraz pracując dla Destructoid, ma szansę dzielić się swoją pasją do Final Fantasy XIV, Pokemonów, Call of Duty i wielu innych gier.Źródło : https://www.destructoid.com/best-tempus-torrent-loadouts-in-warzone-2-0-and-mw2/