Najlepsze wyposażenie Warzone EX1 | Rzeczywisty laser…


W sezonie 5 Call of Duty całkowicie porzuciło wszelkie wyobrażenia o awangardzie lub kalderze, które wciąż rozgrywają się w czasie II wojny światowej, co najlepiej symbolizuje ten karabin laserowy. Nie pytaj, dlaczego jest w grze, ale hej, jest naprawdę dobry. Oto najlepsza konfiguracja mocowania.

Oto najlepsze wyposażenie EX1. | © Aktywacja

Kiedy Vanguard zaczął, naprawdę oddał się swojej własnej tradycji. Potem mieliśmy King Konga i Godzillę, a nawet Snoop Dogga. Nie powinno więc nikogo dziwić, że zostało to teraz całkowicie porzucone. Vanguard i Calder po prostu istnieją we własnej, dziwnej osi czasu i nikogo to tak naprawdę nie obchodzi, ponieważ w zasadzie wszyscy czekamy na Strefa wojny 2 Teraz.

Ale tak czy inaczej, przywitaj się z nowym karabinem laserowym, przepraszam, mam na myśli „karabin szturmowy”. To jest EX1, jest świetny i nie trzeba go nawet przeładowywać, wystarczy, że ostygnie po określonej liczbie strzałów. Oto najlepsza konfiguracja osprzętu, jaką do tej pory znaleźliśmy.

Najlepsza konfiguracja załączników EX1

EX1 Załączniki
Śmieszne dla Vanguard, ale tak właśnie jest. | © Aktywacja
SkładnikZałącznik
PyskPrzycinanie dysku TLL
BeczkaSD Instant Grat
OptycznyG16 2,5x
MagazynAC-Stały MAS
Podlufka

Zatrzymanie dłoni jonowej

CzasopismoBatt rezerwowy Royal-PV Cell
AmunicjaBrak (EX1 ma tylko jeden rodzaj amunicji: laser)
Tylny uchwytWykluły uchwyt
AkcydensWywiadowca
Profit 2Pod ręką

EX1 można zbudować na wiele różnych sposobów, ponieważ ma różne lufy w zależności od tego, czy chcesz mieć AR, strzelbę wyborową, czy nawet snajpera. Powyższa kompilacja dotyczy konfiguracji AR, ponieważ uważamy, że większość użytkowników polubi to najbardziej. Chociaż te załączniki mają dziwne nazwy, wszyscy znacie rodzaj analizy kosztów i korzyści, którą wykonujemy; większy zasięg, dobra szybkostrzelność, powiększony magazynek (w pewnym sensie) i trochę kontroli odrzutu. W zamian poświęciliśmy trochę mobilności, ale i tak nie będzie to wcale powolne dla AR.

Naprawdę wygląda to na coś z ery plecaków odrzutowych, ale hej, oceniamy gry z plecakami odrzutowymi dość wysoko w naszym ranking poziomów wszystkich CoD.

Najlepsze drugorzędne, granaty i dodatki do wyposażenia EX1

Najlepsza broń dodatkowa do EX1

Marco 5 klasa S4
Ten szczeniak wciąż smaży! | © Aktywacja

Marco 5 był w tym osłabiony łataale pozostaje fantastyczny wybór dla każdego, kto lubi bawić się szybkością i agresją. Nie jest to zbyt trudne w użyciu, więc nie martw się, jeśli nie jesteś wyrwany, po prostu ćwicz te anulowania slajdów, a z tym szczeniakiem będziesz łamał aparaty w całym sklepie.

Aby zobaczyć pełny opis, sprawdź to przewodnik wyposażenia do Marco 5.

Najlepszy sprzęt dla EX1

ŚmiertelnyRzucać nożami
TaktycznyStymy

Po co naprawiać to, co nie jest zepsute? Noże do rzucania mogą wykończyć powalonych graczy, a stymulanty mogą być używane do robienia luzów, resetowania się w trakcie walki i zwiększania szybkości. Idealny!

Masz dość tego samego starego sprzętu? Założymy się, że nie możesz się doczekać Warzone 2, sprawdź nowe funkcje rozgrywki, które wprowadza:

Najlepsze bonusy dla EX1

Profit 1Serpentynowy
Profit 2Przesadny / Zahartowany

Profit 3

Zwiadowca bojowy

Serpentine pozostaje całkowicie zepsuty, więc weźmiemy to, a Overkill jest oczywistym wyborem z dwoma głównymi, a następnie, aby nas zaokrąglić, wybraliśmy Combat Scout, dzięki czemu możemy automatycznie tagować i śledzić drużynę. Gdy już zdobędziesz obie bronie, radzimy wybrać Tempered jako świetny wybór na drugi profit 2.

Jeśli nie lubisz, jak dzika i futurystyczna jest ta broń, to dlaczego nie wybrać bardziej tradycyjnej, ale wciąż silnej, KG M40.Źródło : https://earlygame.com/call-of-duty/best-warzone-ex1-loadout