Najlepsze wyposażenie Warzone 2.0 X12 | Złamany Akimbo…


Najlepszą bronią dodatkową w Warzone 2.0 jest X12 okrakiem. TTK jest po prostu absurdalny, a celność strzału z biodra jest fantastyczna. Oto żądana konfiguracja załączników, w tym ścieżki odblokowania i strojenie.

Jest to obecnie najlepsza broń pomocnicza w Warzone. | © Activision

Kiedy ludzie mówią o Meta Warzone 2, zwykle odnoszą się do najlepszej broni podstawowej. Ale ze sposobem, w jaki działają pakiety profitów w Warzone 2, często nie będziesz mieć dostępnego Overkill, aby po prostu wybrać dwie podstawowe bronie. Zamiast tego będziesz potrzebować dobrego drugorzędnego. A teraz najlepszym drugorzędnym jest X12 akimbo. Pistolety te mogą strzelać prawie tak szybko, jak można pociągnąć za spust, co zapewnia im znakomity TTK krótkiego zasięgu dla broni dodatkowej. Poniżej znajdziesz najlepsze dodatki i tuning dla X12 okrakiem.

Zwykle zapewniamy ci sugestie dotyczące profitów i wyposażenia w naszych zestawach wyposażenia Warzone, ale ponieważ jest to tylko broń dodatkowa, będziemy trzymać się dodatków i tuningu. Jeśli interesuje Cię kompletny przewodnik po wyposażeniu, sprawdź niektóre z najlepszych broni podstawowych, których możesz używać z X12:

Notatka: To jest kompilacja dla Warzone 2.0, jeśli jesteś zainteresowany wyborem dobrego drugorzędnego dla Modern Warfare 2, to chcesz to przegląd broni bocznej MW2.

Najlepsza konfiguracja osprzętu dla X12 w Warzone 2

X12
Najlepszą rzeczą w budowaniu wyposażenia okrakiem jest to, że nie musimy zawracać sobie głowy ADS. | © Activision / EarlyGame
Otwór

Załącznik

Odblokuj wymagania
Strojenie załączników
Pysk

Stalowy ogień FT

P890 do poziomu 24 Szybkość celowania w dół (-1,00 uncji) / Prędkość pocisku (+0,75 cala)

Beczka

Slajd XRK Sidewinder-6 X12 do poziomu 2 Stabilność odrzutu (+0,40 funta) / Zasięg obrażeń (+0,30 cala)
Laser

Broń boczna XTEN-L400

X12 do poziomu 14 Domyślna
Uchwyt tylny

Okrakiem X12

X12 do poziomu 19

Domyślna

Akcja wyzwalacza Ogień oświetleniowy XRK X12 do poziomu 5 Szybkość celowania w dół (-0,15 uncji) / Szybkość sprintu do strzału (-0,08 cala)

Ponieważ używamy X12 okrakiem, nie możemy celować przez celownik. Daje nam to o wiele więcej swobody niż zwykle przy budowaniu broni, ponieważ możemy całkowicie zignorować jedną ze statystyk, na której zwykle nie można sobie pozwolić: Szybkość ADS. Tak więc w powyższych dodatkach wybraliśmy wszystkie rzeczy, których normalnie byśmy unikali, które karzą ADS, ale dają nam większy zasięg obrażeń. Wzięliśmy również laser, aby poprawić strzelanie z biodra, oraz lżejszą akcję spustu, aby zapewnić nam większą szybkostrzelność, jeszcze bardziej poprawiając TTK.

Jeśli potrzebujesz szlifować trochę broni dla tych załączników, oto link do zakupu Nowoczesna wojna 2.

I to był twój krótki przegląd wersji akimbo X12. Te szczenięta absolutnie strzępią się z bliska i uważamy, że są warte przejęcia prawie każdej innej opcji drugorzędnej. Jeśli macie jakieś inne dobre sugestie dotyczące konfiguracji broni bocznej, dajcie nam znać w komentarzach, po prostu umieśćcie dodatki i strojenie, a my to wypróbujemy.

Innym świetnym sposobem na wyrównanie poziomu broni jest strefa DMZ…

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone symbolem [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/call-of-duty/best-warzone-2-x12-loadout-akimbo