Najlepsze wyposażenie Warzone 2.0 MCPR | Najbardziej zrównoważony…


Snajperzy nie mogą już strzelać do wrogów jednym strzałem, ale wciąż warto ich używać. Jednym z najlepszych obecnie jest MCPR. Oto najlepsze wyposażenie MCPR-300 dla Warzone.

Oto najlepsze wyposażenie MCPR-300 Warzone 2. | © EarlyGame

W Warzone 2 snajperzy nie mogą jednym strzałem zaatakować trójpancerzowego wroga. To sprawia, że ​​snajperzy są obecnie znacznie mniej popularni. Mimo to nie są całkowicie bezużyteczne, a zwłaszcza w Odrodzeniu często walczysz tylko z wrogami z dwoma talerzami. Więc jeśli lubisz używać snajperów, nie martw się, nadal możesz sprawić, by działały.

Victus to najlepszy snajper na ekstremalnie daleki dystans, a SPX to najlepszy snajper na krótki dystans, ale uważamy, że MCPR-300 jest najlepszym wszechstronnym snajperem. Świetne zarówno dla Al Mazrah, jak i wyspy Ashika. Poniżej znajdziesz najlepsze wyposażenie dla MCPR.

Najlepsza konfiguracja osprzętu MCPR-300

MCPR 1
Uważamy, że jest to wystarczająco wszechstronny snajper zarówno dla Al Mazrah, jak i wyspy Ashika. | © Activision / EarlyGame
Otwór

Załącznik

Strojenie załączników
Beczka22″ OMX-456Celuj Szybkość chodzenia (-0,50 funta) / Zasięg obrażeń (+0,40 cala)

Laser

SZ 1MW PEQStabilność celowania podczas chodzenia (+0,48 uncji) / Stabilność celowania na biegu jałowym (+50,00 stóp)
Magazyn

Zapas lwa Cronuna

Celownik w dół (-4,00 uncji) / Stabilność celowania w stanie bezczynności (+2,40 cala)

Czasopismo

Magazynek na 5 nabojów

Domyślny
Amunicja0,330 Mag Wysoka prędkość

Zasięg obrażeń (+0,70 g) / Prędkość pocisku (+9,00 gr)

Jak widać po tuningu, celem tej kompilacji jest zwiększyć prędkość pocisku, zasięg obrażeń i stabilność celowania na biegu jałowym. Nie żyjemy już w czasach Kar98k czy szwajcarskiego K31; strzelanie z bliskiej odległości jest znacznie mniej istotne w Warzone 2, więc nie potrzebujemy zwiększonej prędkości celowania w dół tak bardzo, jak w Warzone 1.

Jeśli nie podoba ci się domyślna optyka, zalecamy najpierw usunięcie kolby.

Wyposażenie WZ 2.0 Victus-XMR: dodatkowe, atuty i wyposażenie

Drugorzędny: Lachmann Sub

LACHMANN SUB
Popchnij do syta. | © Activision / EarlyGame

Lachmann Sub to absolutna meta krótkiego zasięgu, ponieważ zarówno Vanzev, jak i Fennec zostali osłabieni. Ma świetną mobilność, jest całkiem wygodny w użyciu, a TTK jest znakomity z bliska. Oczywiście spadek obrażeń jest dość karalny, ale warto zawsze wygrywać strzelaniny z bliskiej odległości (szczególnie dla graczy Resurgence).

Korzyści (podstawowe, bonusowe i ostateczne)

W Warzone 2 możemy wreszcie ponownie wybrać własne perki:

Podstawowy profit

Overkill / Zaprawiony w bojach

Bonusowy dodatekSzybkie ręce
Ostateczny profit

Wysoki alarm

Wysoka czujność jest świetna podczas strzelania ze snajperki, ponieważ często giniesz od ludzi, którzy się do ciebie podkradają. Szybkie ręce są również szczególnie dobre dla snajpera, ponieważ bezwzględnie musimy szybko zmienić broń, gdy kogoś usłyszymy – to nie jest tak, jak w przypadku AR lub LKM-u, gdzie można mieć przynajmniej niewielką szansę przeciwko SMG. A żeby nas dopełnić, wybraliśmy Overkill i Battle Hardened, które są obecnie prawdopodobnie najlepszymi dodatkami podstawowymi.

Wyposażenie (zabójcze i taktyczne)

ŚmiertelnyŁadunek wiertniczy
Taktyczny

Granat Błyskowy

Drill Charge jest po prostu niesamowicie dobrą zabawą, więc weźmiemy to. Dodatkowo możemy użyć go przeciwko pojazdom (a dzięki absurdalnej prędkości, z jaką rzucasz ładunek wiertniczy, prawdopodobnie trafi). Następnie dla celów taktycznych wybraliśmy granaty błyskowe. Teraz w większości gier Call of Duty ogłuszenie jest lepsze, ale w MW2 i Warzone 2 błysk tego granatu jest szalony i nawet bardziej skuteczny niż granat ogłuszający.

To jest nasza rekomendacja dobrego wyposażenia snajperskiego Warzone 2.0. Jeśli jednak po prostu nienawidzisz snajperów, nie możesz się pomylić z Lachmanna 556 już teraz.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które są oznaczone [shopping symbol]. Linki te mogą zapewnić nam niewielką prowizję pod pewnymi warunkami. To nigdy nie wpływa na cenę produktów dla Ciebie.Źródło : https://earlygame.com/call-of-duty/best-warzone-2-mcpr-loadout