Najlepsze wyposażenie dla Vel-46 w Warzone 2.0 – poradnik klasowy.

Najlepsze wyposażenie klas Vel-46 w Warzone 2.0

Vel-46 wciąż jest w meta po wszystkich osłabieniach i łatkach sezonu 3 w Warzone 2.0. Rzućmy okiem na najlepsze wyposażenie klas, które pozwoli ci być agresywnym i angażować się w pojedynki celne.

Przeładowane Nerfy sezonu 3

Przeładowane Nerfy sezonu 3 szturmem przyjęły wiele AR i BR, gdy meta zaczęła się zmieniać. Jednak nie wpłynęło to na Vel-46, ponieważ nie został osłabiony ani wzmocniony. Dlatego wciąż jest to przydatna broń do walki w zwarciu.

Wyposażenie klasowe

Wielu graczy zmienia styl gry na bliski dystans, ponieważ łatwiej jest obejść pojedynki na duże odległości, zwłaszcza w strefie końcowej. Vel-46 lub MP7 był podstawą w grach Call of Duty. Wysoka szybkostrzelność i łatwy do opanowania odrzut sprawiają, że ta broń ma wyższą częstotliwość wybierania w meczach publicznych. Ta konfiguracja klasowa wzmocni mocne strony MP7.

Wykorzystamy wyposażenie EyeQew jako inspirację. Możesz sprawdzić jego kanał YouTube, aby uzyskać więcej zestawów klas, takich jak ten.

Załączniki klasowe

Pierwszym dodatkiem będzie lufa Schlager L203, która oprócz celności strzału z biodra zwiększy zasięg uszkodzeń i prędkość pocisku. Dzięki temu broń jest skuteczna na średnich dystansach, a także nieznacznie zwiększa TTK broni.

Kolejnym osprzętem jest niezawodny laser VLK LZR 7MW. Zwiększa prędkość ADS działa, zapewniając, że jako pierwszy podniesiesz broń i strzelisz do wroga. Zwiększa również mobilność działa, zwiększając prędkość od sprintu do strzału. Dodatek zapewnia również nieznaczne zwiększenie stabilności celowania.

Kolba Demo RXT jest ważna ze względu na charakter broni. Maksymalizacja mobilności działa i zwiększenie sprintu do strzału oraz ADS powinny być priorytetem i właśnie w tym pomaga ten dodatek. Zwiększa również prędkość ruchu kucania.

Aby upewnić się, że trafimy w cel, użyjemy chwytu ZLR Combat, którego jedynym zadaniem jest kontrolowanie odrzutu broni. Aby uzupełnić nasze strzelanie i celność, użyjemy 50-nabojowego rozszerzonego magazynka, który zapewni nam wystarczającą liczbę pocisków, aby pozbyć się wielu wrogów w strzelaninie bez konieczności przeładowywania.

To wszystkie załączniki, które musisz znać. Możesz korzystać z dodatków i pakietów profitów zgodnie z własnymi preferencjami. Eksperymentuj i zobacz, co najbardziej Ci odpowiada.

Jeśli nie chcesz wyposażenia krótkiego zasięgu, a daleki zasięg jest bardziej w twojej grze, sprawdź to wyposażenie M4 autorstwa WhosImmortal.

Podsumowanie

Vel-46 w Warzone 2.0 pozostaje w meta, a ta konfiguracja klasowa wzmocni mocne strony tej broni. Wykorzystaj załączniki, aby zwiększyć celność, kontrolować odrzut i zwiększyć mobilność działa. Eksperymentuj i przetestuj różne rodzaje wyposażenia, aby znaleźć to, co najlepiej Ci odpowiada.

Zródło: The Sportsrush.