Najlepsze wyposażenie TAQ-M w Warzone 2


Precyzja dalekiego zasięgu i wysokie obrażenia to nazwy tej gry Call of Duty: Warzone 2, a karabiny wyborowe są idealne dla tego archetypu.

TAQ-M jest częścią platformy broni Tactique Verte w Nowoczesna wojna 2 oraz Strefa wojny 2w którym znajduje się również karabin bojowy TAQ-V i karabin szturmowy TAQ-56, prawdopodobnie najlepsza broń w całej grze.

TAQ-M to półautomatyczny karabin snajperski podobny do karabinu wyborowego, co w zasadzie oznacza, że ​​jest to wersja karabinu snajperskiego SCAR, który od dawna jest ulubieńcem Dorsz graczy we franczyzie od kilku lat.

Oto najlepszy zestaw akcesoriów, który pomoże przenieść TAQ-M na wyższy poziom Strefa wojny 2 królewskie bitwy.

Najlepsze wyposażenie TAQ-M w Strefa wojny 2

Zrzut ekranu przez Activision
  • Pysk: Polarfire-S
  • Beczka: Lufa LR1:7 20,5″
  • Optyczny: Optyka AIM OP-V4 lub VLK 4.0
  • Podlufa: Chwyt fazy 3
  • Magazyn: 20 okrągłych magazynków

Dlaczego jest to najlepsze wyposażenie TAQ-M w Strefa wojny 2

Jak każde dobre ładowanie Strefa wojny 2, ten zestaw dodatków wzmacnia obrażenia, zasięg i celność TAQ-M, pomagając ci radzić sobie z walkami na duże odległości, które będziesz toczyć na ogromnej wyspie Al Mazrah.

Kluczem do sukcesu z TAQ-M lub jakimkolwiek półautomatycznym karabinem wyborowym lub karabinem bojowym w trybie Battle Royale jest tempo strzelania. Im szybciej strzelasz, tym większy będzie odrzut i celność broni, więc pamiętaj, aby strzelać w równym tempie, aby utrzymać cel.

W tym wyposażeniu jest trochę swobody, jeśli chodzi o optykę, i może to zależeć od preferencji gracza. Luneta AIM OP-V4 jest prawdopodobnie najlepszą lunetą w grze na średni dystans, ale optyka VLK 4.0 jest najlepsza do walki na dalszych dystansach.

Najlepsze profity dla TAQ-M w Strefa wojny 2

Pakiet korzyści: Widmo (podwójny czas i tropiciel, obserwator, duch)

Jest to standardowa najlepsza aktualna kombinacja profitów w Strefa wojny 2 aż nadejdzie dzień, w którym gracze będą mogli dostosować własne pakiety profitów. Jeśli ten dzień nigdy nie nadejdzie, Spectre będzie nadal królować dzięki duetowi Double Time i Ghost.

Najlepsze wyposażenie do TAQ-M w Strefa wojny 2

Taktyczny: Lampa błyskowa
Śmiertelny: Noż do rzucania

Granaty błyskowe są wstrętne Strefa wojny 2, pozostawiając wroga całkowicie oślepionego na dobre pięć sekund, pozostawiając ci mnóstwo czasu na wyeliminowanie go kilkoma strzałami TAQ-M. Kiedy zostaną powaleni, uderz ich nożem do rzucania, aby wysłać ich do Gułagu.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c5ace6f6a6413e9a0a2a0a15eb69ce&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fcall-of-duty%2Fnews%2Fthis-is-the-best-taq-m-loadout-in-warzone-2&c=15149115313249686977&mkt=fr-fr