Najlepsze wyposażenie STG 44 w Warzone Pacific


Szukasz najlepszego wyposażenia STG 44 w Warzone Pacific? STG 44 jest jednym z najlepszych pistoletów Call of Duty Vanguard dzięki wysokim zadaniom obrażeń i celności, a także wygląda tak samo potężnie w grze Battle Royale. W przeciwieństwie do broni Black Ops z czasów zimnej wojny, które zostały przeniesione do Warzone z radykalnie różnymi statystykami, wygląda na to, że pistolety Vanguard są w dużej mierze takie same, jak ich odpowiedniki dla wielu graczy.

Ta broń stała się synonimem Warzone Pacific, ponieważ jest domyślnym karabinem szturmowym w Vanguard. Wielu graczy wyrównało już tę broń w trybie wieloosobowym, co ułatwia zbudowanie najlepszego wyposażenia STG 44. W porównaniu z innymi najlepszymi karabinami szturmowymi Warzone, STG 44 wygodnie zajmuje jedno z najwyższych miejsc na liście poziomów broni Vanguard i – nic dziwnego – pojawia się w naszym najlepszym przewodniku po wyposażeniu Warzone.

Chociaż tę broń można zbudować na wiele sposobów, nasza niestandardowa konstrukcja koncentruje się na poprawie kontroli odrzutu STG 44 i zwiększeniu jego zasięgu obrażeń przy jednoczesnym zachowaniu imponujących obrażeń. Oto wszystko, czego potrzebujesz do zbudowania najlepszego wyposażenia STG 44 w Warzone Pacific.

NAJLEPSZE CALL OF DUTY WARZONE PACIFIC STG 44 wyposażenie

Najlepszym wyposażeniem Call of Duty Warzone Pacific STG 44 jest:

  • Tłumik rtęci
  • VDD 760mm 05B
  • 1229/Łupek 3,25x Niestandardowy
  • VDD 34S ważony
  • M1941 Zatrzymanie dłoni
  • .30 rosyjskie krótkie 45 okrągłe magazynki
  • Przedłużony
  • Nakrapiany uchwyt
  • Niezbędny
  • W pełni załadowany

Pamiętacie kaganiec Agency Suppressor, który był używany na 90% broni w Warzone? ten Tłumik rtęci to odpowiednik Warzone Pacific, zapewniający każdej broni Vanguard wytłumienie dźwięku i lepszą kontrolę odrzutu. To nieznacznie zmniejsza zasięg obrażeń broni, ale nadal powinieneś być w stanie konkurować na średnim dystansie za pomocą STG 44.

ten VDD 760mm 05B lufa zmienia STG 44, wymieniając mobilność na ulepszony odrzut, celność i zasięg obrażeń. Wyposażenie tej lufy sprawia, że ​​strzały z STG 44 są inne – broń jest znacznie łatwiejsza do kontrolowania, ponieważ nie musisz radzić sobie z tak dużym kołysaniem lunety. Podstawowy STG 44 nie sprawia wrażenia niedokładnej broni, ale po użyciu tej lufy nie będziesz chciał przerzucać się na nic innego.

Nasz ekwipunek poprawia zasięg obrażeń STG 44, ale nie na tyle, aby wygodnie używać 3-krotnego celownika przez cały czas. W rezultacie poszliśmy na 1229/Łupek 3,25x Niestandardowy co pozwala na przełączanie między powiększeniem 1,35x i 3,25x w locie. Aby poprawić możliwości broni dalekiego zasięgu, VDD 34S ważony Kolba zapewnia ulepszenia w czterech kluczowych obszarach: celność, odporność na wzdrygnięcia, kontrola odrzutu i stabilność celowania. Jest lekkie uderzenie w ruch STG 44 i prędkość celowania, ale nie ma to dużego wpływu na twoją mobilność.

Kolejny zszywacz, M1941 Zatrzymanie dłoni lufa jest niezbędna, ponieważ zmniejsza celność strzału z biodra broni, aby zwiększyć jej ogólną celność i kontrolę odrzutu. Jeśli chodzi o dobór odpowiedniego rozmiaru magazynka, .30 rosyjskie krótkie 45 okrągłe magazynki idealnie pasuje do rachunku. Te magazynki poprawiają prędkość pocisku STG 44, zasięg obrażeń, penetrację pocisku i obrażenia. Niestety to nie wszystkie dobre wieści. Tracicie trochę mobilności, kontroli odrzutu i szybkostrzelności, ale uważamy, że to uczciwy kompromis.

Nie możesz się pomylić, poprawiając statystyki prędkości pocisku STG 44, a Przedłużony rodzaj amunicji robi to bez wprowadzania jakichkolwiek negatywnych efektów. ten Nakrapiany uchwyt ma podobny wzór, zapewniając korzyści w zakresie odzyskiwania odrzutu broni i początkowego odrzutu strzału, bez żadnych wad, o których można by mówić.

Zdecydowanie wybierz Niezbędny profit, ponieważ w tej chwili wydaje się, że jest zepsuty. Ten profit ma zwiększać obrażenia tułowia, ale mnożnik obrażeń jest znacznie wyższy niż powinien, drastycznie skracając czas zabijania prędkości na STG 44. Naszym ostatnim atutem jest W pełni załadowany która zapewnia dodatkową amunicję początkową, aby zapewnić przejście przez mecz bez konieczności zmiany broni.

I to wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować najlepszy ładunek STG 44 w Warzone Pacific. Jeśli szukasz idealnej broni dodatkowej, z którą możesz sparować ten śmiercionośny karabin szturmowy, gorąco polecamy nasz ekwipunek PPSh. Ten pistolet maszynowy niszczy wrogów z bliskiej odległości, dając ci to, co najlepsze z obu światów w jednym wyposażeniu.

{„schema”:{„page”:{„content”:{„headline”:”Najlepsze wyposażenie STG 44 w Warzone Pacific”,”type”:”przewodnik”,”category”:”call-of-duty- warzone”},”user”:{„loginstatus”:false},”game”:{„publisher”:””,”genre”:””,”title”:”Call of Duty: Warzone”,”genres” :[]}}}}Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=BBB558E239C04791868588E057A94041&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fcall-of-duty-warzone%2Fbest-stg-44-loadout&c=2120501357350706993&mkt=fr-fr