Najlepsze wyposażenie stena w 5 sezonie Warzone


Większość meta wciąż się zmienia w Call of Duty: Warzone Season 5, a jednym z pistoletów maszynowych do spania jest Sten. Podczas gdy bronie takie jak Type 100 i RA 225 wspinały się po listach poziomów, wyposażenie Sten przelatywało pod radarem.

Strony takie jak TrueGameData twierdziły, że pistolet maszynowy Vanguard w podstawowej wersji gry nie powinien zostać przeoczony ze względu na jego wszechstronność i celność. Może nie przejmie pistoletu maszynowego takiego jak Type 100, ale po wszystkich ostatnich zmianach może z łatwością stać się najlepszym wyborem dla graczy walczących w zwarciu. Ten przewodnik pokaże Ci dokładnie, czego potrzebujesz, aby zbudować najlepszy ekwipunek Sten.

Warzone Sezon 5 – Najlepsze wyposażenie Sten

Istnieje wiele sposobów wykorzystania tej broni, w tym wszechstronność. Chcemy jednak skupić się na potencjale walki w zwarciu dla tego wyposażenia. Nawet jako pistolet maszynowy do walki w zwarciu, Sten wciąż może zwalczać wrogów na średnim dystansie, co jest dużą zaletą. Wszystkie potrzebne załączniki znajdziesz poniżej.

  • Pysk: Wzmacniacz odrzutu
  • Beczka: SA 65mm szybki
  • Pod beczką: Mark VI Szkielet
  • Tylny uchwyt: Klejony uchwyt
  • Magazyn: Niestandardowe Gawain
  • Optyczny: SA 32S
  • Czasopismo: Okrągłe bębny 9mm 50
  • Amunicja: Przedłużony
  • Profit 1: Stały
  • Profit 2: Szybki

Prawie wszystkie pistolety maszynowe zbudowane na bliski dystans w 5 sezonie Warzone będą używać Wzmacniacz odrzutu a Sten nie jest inny. Popularny otwór wylotowy zwiększy szybkostrzelność kosztem pewnej kontroli. Ponieważ jest to agresywne i bliskie odległości uzbrojenie, dodatkowy odrzut nie stanowi większego ryzyka.

Szybkostrzelność będzie również traktowana priorytetowo w miejscu na beczkę, jeśli wyposaży się w SA 65mm szybki. Broń nie tylko zyskuje jeszcze wyższy DPS, ale także mobilność. Stracimy trochę celności, ale Sten bezwzględnie potrzebuje większej szybkostrzelności w porównaniu z innymi opcjami. Jednak zadawane obrażenia są tym, co przeważy nad innymi rodzajami broni.

Powiązane: Najlepsze wyposażenie automatów w 5 sezonie Warzone

Wszystkie trzy mocowania wspierające są oparte na mobilności i obsłudze. Opcje takie jak Niestandardowe zapasy Gawain zwiększy celowanie i kontrolę. Następnie chwyć załączniki, takie jak Mark VI Szkielet i Przyklejony uchwyt poprawi obsługę. Dzięki wszystkim trzem Sten ma narzędzia, których potrzebuje, by wyprzedzić inne pistolety maszynowe.

Amunicja to ostatni element układanki na początek Przedłużony pociski dla dodatkowej prędkości. Następnie dodajemy Okrągłe bębny 9mm 50 za dodatkową pojemność. Na bębnach nie ma żadnych innych statystyk, więc w tym przypadku obrażenia nie zostaną utracone ani zyskane. Wszystko inne oprócz SA 32S optyka jest standardem, ale można ją również zmienić, jeśli potrzebujesz reflektora Slate.

I to wszystko. Aby uzyskać więcej wspaniałych aktualizacji, przewodników i wiadomości, przejdź do dedykowanej sekcji Call of Duty: Warzone na naszej stronie.Źródło : https://primagames.com/tips/best-sten-loadout-warzone-season-5