Najlepsze wyposażenie SP-X 80 w sezonie 1 Call of Duty: Warzone

Zoptymalizuj swojego snajpera SP-X 80 w Call of Duty: Warzone!

Najlepsze wyposażenie dla SP-X 80 w Call of Duty: Warzone

SP-X 80 to karabin snajperski rzadko używany w Call of Duty: Warzone, jednak preferowany jest przez entuzjastów szybkiego celowania ze względu na jego lekkość i skuteczność.

Aby w pełni wykorzystać potencjał tego mobilnego karabinu snajperskiego, niezbędny jest dobrze zaprojektowany sprzęt. Ta konfiguracja optymalizuje SP-X 80, umożliwiając szybki ruch i prędkość celowania, przekształcając cię w prawdziwą maszynę do szybkiego celowania.

Wyposażenie i akcesoria do karabinu snajperskiego SP-X 80 w Call of Duty: Warzone

Oto optymalne wyposażenie dla SP-X 80 w sezonie 1 Warzone:

– Lufa: 22,5′ Elevate-11

– Laser: Laser FSS OLE-V

– Amunicja: zapalająca .300

– Magazyn: Max DMR Precision

– Klamka tylna: Schlager Match

Jaka jest rola poszczególnych akcesoriów dla SP-X 80 w Warzone?

Działko Elevate-11 kal. 22,5 znacznie poprawia celowanie i prędkość ruchu, chociaż odbywa się to kosztem odrzutu, zasięgu obrażeń i prędkości pocisku. Laser FSS OLE-V i kolba Max DMR Precision zwiększają prędkość celowania, a kolba zwiększa także stabilność.

Tylny chwyt Schlager Match poprawia celowanie i prędkość strzelania pomimo zmniejszonej kontroli odrzutu. Wreszcie amunicja zapalająca .300 gwarantuje pojedynczy strzał w głowę na średnim dystansie. Kluczowa przewaga podczas intensywnych starć.

Ta niestandardowa konfiguracja SP-X 80 łączy w sobie szybkość, mobilność i potencjał zabijania jednym strzałem, co okazuje się szczególnie skuteczne w walce na bliski dystans. Przygotuj się do potwierdzenia swojej dominacji w pierwszym sezonie Call of Duty: Warzone, korzystając z tego przerażającego karabinu snajperskiego.

Koniecznie zajrzyj do naszego Centrum Gier, gdzie znajdziesz wszystkie nasze przewodniki i artykuły dotyczące Call of Duty: Warzone. Dodatkowo, jeśli chcesz znaleźć najlepszą broń w Warzone, możesz sprawdzić naszą listę meta poziomów.

Źródło: www.thegamecrater.com