Najlepsze wyposażenie RAM-7 i RAM-9 dla Warzone Resurgence.

Najlepsze konfiguracje broni RAM-7 i RAM-9 w rankingu Warzone Resurgence

Mapa rankingowa Warzone Resurgence Fortune’s Keep nie jest typowym środowiskiem bitewnym. Zamiast starć na duże odległości toczących się na dystansie 40 lub więcej metrów, większość walk w Twierdzy Fortuny toczy się na dystansie od 10 do 35 jardów, co wymaga specjalnego rodzaju konfiguracji. Po przetestowaniu każdej metalowej broni w rankingach Warzone Resurgence doszliśmy do wniosku, że RAM-7 i RAM-9 łączą się, tworząc najlepszy wybuchowy duet w trybie rywalizacji w Fortune’s Keep.

Najlepsze konfiguracje dla RAM-7 w rankingu Warzone Resurgence

Do walki na średnim i długim dystansie rozsądniej jest używać lekkiego karabinu maszynowego, takiego jak Bruen MK9 lub Holger 26 w Al Mazrah, ale w przypadku gier rankingowych Warzone Resurgence uważamy, że RAM-7 jest lepszą opcją. Rzeczywiście, RAM-7 ma największą prędkość zabijania (TTK) ze wszystkich metalowych ARM i lekkich karabinów maszynowych od 0 do 40 metrów. Na dystansie około 50 metrów RAM-7 zadaje znaczny spadek obrażeń, ale nie powinno to stanowić problemu, ponieważ na tym dystansie nie powinieneś toczyć zbyt wielu walk.

Jeśli chodzi o walkę na krótkim dystansie, RAM-9 zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich pistoletów maszynowych pod względem prędkości TTK wynoszącej 520 milisekund w dowolnej walce na dystansie 10 metrów lub mniejszym, jeśli graczowi uda się trafić w głowę. Dla porównania, AMR9, kolejna najszybsza broń, pozostaje w tyle o prawie 80 milisekund.

Optymalna konfiguracja dla RAM-7

Członkowie naszej społeczności rozpoczęli niedawno aktualizację do kompensowanego tłumika płomienia ZEHM35, który jest idealnym wyborem dla RAM-7, ponieważ poprawia odrzut pionowy o 15% i pomaga w stabilności celowania podczas strzelania.

Optymalna konfiguracja dla RAM-9

Oto najlepsza konfiguracja RAM-9 do użycia w grze rankingowej Warzone Resurgence. Nasza konfiguracja koncentruje się na poprawie odrzutu i celności bez utraty zbyt dużej mobilności i zwrotności.

Jeśli RAM-9 nie spełnia wszystkich wymagań, gracze mogą również rozważyć HRM-9 lub WSP-9 jako alternatywy.

Źródło: www.bing.com