Najlepsze wyposażenie PPSH-41 w 5 sezonie Warzone (wrzesień 2022)


Gracze, którzy grali w Call of Duty Warzone od początku, mogą pamiętać, że PPSH-41 zaczął zdobywać popularność w późnym Verdansku. Brakowało nam wyjątkowego klimatu tej mapy, ale nie trzeba wracać do tamtych czasów, aby wykorzystać potencjał walki wręcz. Ponieważ najlepsze wyposażenie PPSH-41 Warzone w sezonie 5 da ci to, czego chcesz.

Nawet po wszystkich aktualizacjach kompilacje PPSH-41 są nadal najsilniejszą meta w grze w dzisiejszych czasach, podczas gdy nowe wycieki pojawiają się w Warzone 2. W szczególności ładunek hip-fire jest tak bezsensownie potężny.

Za chwilę opowiemy o kompilacjach PPSH-41, jednym z najmocniejszych pistoletów maszynowych piątego sezonu Warzone.

Najlepsze wyposażenie PPSH-41 w Warzone

Wszystkie wymienione poniżej ładunki PPSH-41 są same w sobie bardzo potężne. Jeśli jednak połączysz je z odpowiednią bronią, możesz postawić się w bardzo korzystnej pozycji nad wrogami.

Dlatego nie zapomnij zapoznać się z naszym artykułem na temat najlepszych zestawów Warzone. W końcu dobry snajper lub Grau może być twoim najlepszym partnerem w walce dystansowej.

Wszystkie ładunki, które możesz zobaczyć poniżej, to Vanguard PPSH-41. Nie myl ich z wersją z czasów zimnej wojny, bo to model meta-awangardy z piątego sezonu Warzone. Podzieliliśmy go na trzy kategorie w zależności od sposobu użycia:

Najlepsze wyposażenie Vanguard PPSH-41 do walki w zwarciu

Podobnie jak w przypadku wszystkich buildów krótkiego zasięgu, twoim priorytetem powinna być szybkość ruchu i wysoka szybkostrzelność. Gdy zbliżysz się do wrogów, powinieneś zaskoczyć ich swoimi zdolnościami ruchowymi i spróbować zadać im druzgocące obrażenia w kilka sekund.

Nie ma sensu używać tego wyposażenia na odległość lub stojąc w miejscu. Zawsze powinieneś być w ruchu i często używać lunety Slate Reflector.

Pysk: Wzmacniacz odrzutu

Beczka: Kowalewskaja 230MM B03P

Optyczny: Reflektor łupkowy

Magazyn: Usunięto zapas

Pod beczką: Przednie rękojeść rzeźbiarza

Czasopismo: Okrągłe magazynki 8MM Nambu 71

Tylny uchwyt: Uchwyt z tkaniny

Rodzaj amunicji: Poddźwiękowy

Profit 1: Mocny uchwyt

Profit 2: Szybki

Podobnie jak w przypadku wszystkich najlepszych konstrukcji PPSH-41, ta wersja ma bardzo silną przewagę w strzelaniu z biodra. Jednak używaj go tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne, ponieważ celem załączników jest umożliwienie gry z lunetą. Jeśli chcesz zbudować ogień z biodra, zdobądźmy cię jako następną.

najlepsze ładowanie ppsh call of duty warzone

Najlepsze wyposażenie Vanguard PPSH-41 do strzelania z biodra

Ta konfiguracja jest najpotężniejszym pistoletem maszynowym w 5 sezonie Warzone. Siła strzału z biodra jest tak duża, że ​​twoi przeciwnicy giną, zanim zorientują się, co się stało. Kiedy staje się tak wyraźną meta, może być trochę nudna, ponieważ wszyscy zaczynają jej używać.

Więc od Ciebie zależy, czy chcesz go użyć, czy nie. Możesz także zdecydować się na jeden z innych świetnych pistoletów maszynowych. Ale nadal zalecamy wypróbowanie tego wyposażenia PPSH-41 i cieszenie się nim, nawet jeśli to tylko kilka gier.

Pysk: Tłumik do puszki na olej

Beczka: Kowalewskaja 230MM B03P

Optyczny: Luneta celownicza ZF4 3.5X

Magazyn: Usunięto zapas

Pod beczką: Przednie rękojeść rzeźbiarza

Czasopismo: Okrągłe magazynki 8MM Nambu 71

Tylny uchwyt: Uchwyt do smoły sosnowej

Rodzaj amunicji: Przedłużony

Profit 1: Flota

Profit 2: Szybki

Nie zapomnij przełączyć się na drugą broń w walce dystansowej. Przypominamy o tym, ponieważ luneta 3,5x na broni może czasami być nieco trudna. Ten build nadaje się tylko do strzelania z biodra i na średnie dystanse w trudnych sytuacjach, nie próbuj go na dalekim dystansie.

najlepsze wyposażenie ppsh-41

Najlepsze wyposażenie Vanguard PPSH-41 dla wsparcia snajperów

Kiedy niszczysz wrogów swoimi umiejętnościami snajperskimi, ta konfiguracja może być jedną z twoich największych pomocy. Ponieważ jest to jeden z najlepszych zestawów do PPSH-41 i uratuje ci życie, jeśli będziesz musiał z niego skorzystać.

Jak możesz sobie wyobrazić, używając tej broni, twoim głównym planem powinno być zawsze atakowanie snajpera na duże odległości. Możesz użyć tej broni, gdy musisz się obrócić lub wejść do zamkniętych przestrzeni.

Pysk: Wzmacniacz odrzutu

Beczka: Zac 300MM

Optyczny: Reflektor łupkowy

Magazyn: Szkielet Kowalewskiej

Pod beczką: M1930 Walka pod kątem

Czasopismo: 7,62 Gorenko 71 rund Mags

Tylny uchwyt: Uchwyt z tkaniny

Rodzaj amunicji: Przedłużony

Profit 1: Mocny uchwyt

Profit 2: Szybki

Chociaż wygląda na konstrukcję z bliskiej odległości, w rzeczywistości jest zaprojektowany do wygodnego użytkowania na średnich dystansach. Unikaj więc strzelania z biodra i często używaj optyki.

Na razie to wszystko z najlepszym wyposażeniem PPSH-41. Będziemy nadal pisać dla was nowe przewodniki, gdy pojawią się nowe aktualizacje i odkryjemy nowe bronie.

Nie zapomnij przeczytać naszych wiadomości Call of Duty Mobile przed wyjazdem.Źródło : https://www.videogamer.com/guides/best-ppsh-loadout-in-warzone/