Najlepsze wyposażenie pistoletu maszynowego oczerniane przez guru Warzone 2

Vaznev-9K: Według ekspertów najlepsza broń SMG w Warzone 2

W Warzone 2 Vaznev-9K jest bronią preferowaną do walki w zwarciu. Fani gry rankingowej Modern Warfare 2 i rywalizujący gracze Call of Duty znają tę broń, a według Metaphor jej mocne strony doskonale przekładają się na Warzone 2.

Zmiany balansu broni w sezonie 5

Zmiany w balansie broni w sezonie 5 przyniosły pewne wstrząsy w mecie Warzone 2. Osłabienia Cronen Squall utorowały drogę nowym pretendentom do meta walki na duże odległości. A pięć ulepszeń pistoletu maszynowego całkowicie zmieniło rozgrywkę w zwarciu.

Jednak po całym tygodniu przyzwyczajania się do zmian w sezonie 5, te same obowiązkowe bronie znalazły się na szczycie list popularności. Cronen Squall, ISO 45 i Lachmann Sub wygodnie utrzymały swoje miejsce jako najlepsza broń w Warzone 2.

Metaphor broni Vaznev-9K jako najlepszej broni SMG w Warzone 2

Metafora, ekspert Warzone 2, podważa konsensus społeczności Call of Duty i twierdzi, że Vaznev-9K to najlepszy pistolet maszynowy w tej kontynuacji Battle Royale. Według niego każdy profesjonalny gracz Call of Duty League i większość graczy w trybie rankingowym Modern Warfare 2 używa Vaznev-9K jako swojego podstawowego pistoletu maszynowego. A ta łatwa w użyciu broń może unicestwiać wrogów w trybie wieloosobowym. Metaphor odkrył, że Vaznev-9K jest równie dominujący w Warzone 2.

„Szczerze myślę, że to obecnie najlepszy pistolet maszynowy w Warzone 2. MP7 jest dobry, MP5 też jest dobry, ale jest coś w tej broni, co sprawia, że ​​wariuję. »

Metaphor przypisuje odkrycie tej niedocenianej broni typu battle royale swojemu doświadczeniu w grach rankingowych w Modern Warfare 2. Według niego Vaznev-9K to jego najlepszy pistolet maszynowy od czasu gry w trybie wieloosobowym. Szybkostrzelność i brak odrzutu sprawiają, że ta broń robi niesamowite wrażenie.

Idealna konfiguracja Vazneva-9K w Warzone 2

Oto ulubiona konfiguracja Metaphor dla Vaznev-9K z różnymi akcesoriami:

  • Kufa: Spiral V3.5 Tłumik płomienia (-0,68, +0,27)
  • Laser: Corio LAZ-44 V3 (-0,50, -51,00)
  • Zdjęcie: Zdjęcie Markeev R7 (-2,45, -1,47)
  • Chwyt tylny: True Tac Grip (-0,61, -0,32)
  • Magazynek: 45-nabojowy magazynek

Jeśli Vaznev-9K nie spełnia Twoich oczekiwań, nie wahaj się zajrzeć do naszego przewodnika po najlepszych konfiguracjach dla Warzone 2.

Źródło: www.dexerto.com