Najlepsze wyposażenie MP7 w Call Of Duty: Warzone Season 4


Ostatnio metabronie w Call of Duty: Warzone przesunęły się w kierunku Vanguard. Podczas gdy pistolety Modern Warfare i Cold War są absolutnie nadal opłacalne, wielu graczy przeniosło się do nowszych broni znalezionych w strzelance z II wojny światowej. Jednak z powodu wielu osłabień, które zostały ostatnio przekazane kilku pistoletom Vanguard, gracze mogą chcieć zmienić rzeczy tutaj w sezonie 4. Jeśli wpadniesz w ten tłum, możesz chcieć przyjrzeć się pistoletowi maszynowemu MP7 i jego najsilniejszemu wyposażeniu w Warzone.

MP7 jest jedną z najstarszych broni w Warzone, odkąd została dołączona do premiery Battle Royale. Kiedyś była prawdopodobnie najpopularniejszą bronią w grze obok MP5 i M4A1. Ponieważ jednak pozostałe gry zostały zintegrowane z Warzone, gracze pozornie zapomnieli o tej klasycznej broni Call of Duty. To może się zmienić w sezonie 4, gdy gracze pamiętają, jak silny może być.

Aby zobaczyć pełne wyposażenie MP7 w 4 sezonie Warzone, czytaj dalej.

Najlepsze wyposażenie MP7 w Warzone

W porównaniu do Modern Warfare MP5, MP7 jest nieco bardziej zwrotny, ma lepszą celność przy strzałach z biodra i może zadawać silniejsze ciosy na odległość. Gracze, którzy szukają silniejszego wszechstronnego pistoletu, nadal będą chcieli skorzystać z MP5, jeśli chcą używać pistoletu maszynowego Modern Warfare. Dla graczy, którzy chcą zbliżyć się do siebie i być może strzelać z biodra, MP7 jest lepszym wyborem.

  • Pysk: Tłumik monolityczny
  • Beczka: Rozpoznanie FSS
  • Laser: Laser Tac
  • Pod beczką: Przednie uchwyty Merc
  • Amunicja 60 okrągłych magazynków

Tac Laser jest prawdopodobnie najważniejszym dodatkiem do wyposażenia, ponieważ wzmacnia i tak już silny strzał z biodra MP7. FSS Recon pomaga w przypadku wszelkich niedociągnięć w zakresie obrażeń, a Merc Foregrip poprawia mobilność na całej planszy. Ten ekwipunek MP7 w Warzone jest idealny dla graczy, którzy chcą stanąć twarzą w twarz z wrogiem na mapie takiej jak Fortune’s Keep lub Rebirth Island.Źródło : https://newslanes.com/2022/07/05/the-best-mp7-loadout-in-call-of-duty-warzone-season-4/