Najlepszy zestaw MCPR-300 do Warzone 2 i DMZ sezon 3 – Przewodnik

Najlepszy zestaw MCPR-300 do Warzone 2 i DMZ sezon 3

MCPR-300 to najlepszy karabin snajperski do użycia w Warzone 2 i DMZ sezon 3 ze względu na moc, jaką ma każdy strzał. Snajper z jednym strzałem nie tylko zadaje duże obrażenia, ale domyślnie zawiera znacznie większą pojemność amunicji, a w tym przewodniku po wyposażeniu opiszę wszystkie dodatki, których używam, aby broń była maszyną dystansową.

Najlepszy zestaw DMZ i Warzone 2 MCPR-300

  • Pysk: Nilsound 90
  • Beczka: 22″ OMX-456
  • Laser: Schlager PEQ Box IV
  • Amunicja: Wybuchowy .300 Mag
  • Optyczny: Forge Tac Delta 4

Aby rozpocząć ładowanie, zawsze dodaję co najmniej dwa dodatki oparte na zasięgu, aby upewnić się, że prędkość pocisku i zasięg obrażeń nie stanowią problemu. Te dwa dodatki to lufa Nilsound 90 i 22-calowy OMX-456. Oba zapewnią, że będę mógł strzelać do wrogów z dowolnej odległości i że pocisk będzie leciał tak szybko, jak to możliwe. Szybkość będzie również niezwykle ważna dla rodzaju amunicji.

„Te pociski sprawiają, że MCPR-300 jest jednostrzałowym snajperem w Call of Duty Warzone 2 i DMZ.”

Po przystawkach dystansowych na MCPR-300 ważne jest, aby dodać przynajmniej trochę mobilności, w przeciwnym razie będziesz przenosić lunetę na ekran. Wolę używać Schalger PEQ Box IV niż FSS OLE, ponieważ nie ma widzialnego lasera. Jest mniejsza prędkość ADS, ale wykorzystanie tuningu broni może rozwiązać ten problem.

Aby zakończyć ładowanie, nie mogę wystarczająco podkreślić, jak ważna jest amunicja wybuchowa .300 Mag. Połącz amunicję z lunetą Forge Tac Delta 4, aby uzyskać minimalny błysk, a teraz masz idealny karabin snajperski do wszystkich swoich potrzeb w Al Mazrah lub na wyspie Ashika.

Źródło: Prima Games.